Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Помощ за какво? Да не сме гадатели?!? Прочети това и пробвай пак:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Мартин Тонев написа:

Свързан е с Wi-F.

Как разбра това?

Натисни голямото копче да стане онлайн! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GET_RIGHT
      Здравейте група! Искам да си закупя принтер, но не разбирам нищо от този вид устройство. Принтерът трябва да е цветен. Най-вече ще ми трябва за да си правя едни карти от една игра. Един приятел ходи във фотото, но там човека може да ги принтира само отпред, а аз искам да може и от двете страни и да си съвпадне всичко. Ще кача снимки на картите, които искам да принтирам за да ме разберете по лесно. Идеята ми е тези двете картинки да си съвпаднат при принтирането и да са както на последната снимка. Пробвали сме във фотото да ги напаснем по всякакви начини, но не става. Обръщали сме листовете след като сме направбили лицето, но гърба винаги се разминава със предната част около 1см. Човека каза че ми трябва по специялен принтер и ми каза да потърся в интернет. Успях да намеря този на който пише, че принтира двустранно и според мен май това ми трябва. Но ако греша ме поправете, както казах нищо не разбирам от принтери   Бюджета ми е от 100 до 200 лева, ако може да се намери принтер който да ми свърши работа за тази цена ще е супер.  Също така не разбирам и от мастила ще се радвам да ми пратите и комлпекти с мастило и кабели за свързване с компютъра и тн. Принтера ще се ползва и за други неща но най важно ми е тези карти да могат да се получават. Също така забравих да спомена че трябва да може да работи до 300грама хартия A4. Това е всичко. Ето и принтера който съм харесал. https://desktop.bg/printers-hp-DeskJet_Ink-hp_deskjet_ink_advantage_5075_allinone  Благодаря!  

• от leonsanchesss
      Здравейте хора проблема е следният инсталирах си  драйверите за usb-връзка (всичко точно) след което реших да ги инсталирам и за wifi-връзка при което нещо не се получи (явно съм объркал нещо) и решиш да ги деинсталирам и инсталирам наново с usb-връзка отново (принтера си работи както трябва) но лампичката за wifi не спира да свети (явно се свързва към wifi) има ли начин да се премахне това.Моделът на устройството е HL-1223WE.
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Георги16004
      Здравейте от 5 месеца имам следния проблем с месинджър :( Когато приятелите ми са извън линия виждам,че не са били 3 часа (след 3-тия час не ми излизат вече от кплко време не е влизал 
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• Дарение

• Добави ново...