Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте бих се радвал ако някой ми помогне по един проект , По тези 3 въпроса трябва да се реализира. Например Темата е софтуер обслужваш фитнес център ,може и по ваш избор тема. 3те въпроса са.
1.спецификация на изискванията
2.цена на софтуера
3.валидация на софтуера.
Това е бих се радвал ако някой ми помогне . дори и по 2 изречения да е достатаъчно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Може ли да ми помогнете с тази програма как да използвам указателите. 
      Ето го условието:  
      Да се напише програма на С/С++ (за 50 точки), която реализира малка информационна система
      за книжарница. За тази цел е необходимо да се създаде масив от книги (записи със следните
      данни):
      - Име и фамилия на автора (един стринг)
      - Наименование – заглавие (стринг)
      - Артикулен номер (число)
      Програмата да предлага на потребителя меню за работа със следните възможности:
      1. Добавяне на нов запис (книга)
      2. Търсене на книга по артикулен номер
      3. Сортиране на книгите по фамилия на автора (извлечена от стринга)
      Задачата да се реализира с функции и предаване на параметри чрез указатели. Ако се добави
      четене на масива и запис на масива във файл, то точките се увеличават с още 10 бонус точки.
      #include <iostream> #include <Windows.h> using namespace std; const int n = 30; int num = 0; struct MyStruct { char ImeAvtor[30]; char FamAvtor[30]; char Zaglavie[30]; long int ArtikulenNomer; }grupa[n]; void addZapis(); void searchBook(); void addZapis() { int br; cout << "\n Брой книги "; cin >> br; for (int i = num; i < num + br; i++) { cout << "\n\t Въведете данни за книга №" << i + 1 << endl; cout << "Име и фамилия на автора: " << endl; cin >> grupa[i].ImeAvtor>>grupa[i].FamAvtor; cout << "\n\t Въведете заглавие: "; cin >> grupa[i].Zaglavie; cout << "\n\tВъведете артикулен номер: "; cin >> grupa[i].ArtikulenNomer; } num = num + br; } void searchBook() { int flag = 0; long int TarsArtNomer; cout << "\n Въведете търсения артикулен номер: "; cin >> TarsArtNomer; for (int i = 0; i < n; i++) if (TarsArtNomer == grupa[i].ArtikulenNomer) { cout << "Име и фамилия на автора: " << grupa[i].ImeAvtor<<grupa[i].FamAvtor << endl; cout << "Заглавие: " << grupa[i].Zaglavie << endl; cout << "Артикулен номер: " << grupa[i].ArtikulenNomer << endl; flag++; } if (!flag) cout << endl << "НЯМА ТАКАВА КНИГА!!!" << endl; }  
    • от inupiack
      Здравейте! Става въпрос за снимки, които самият телефон е повредил. Когато ги кача на лаптопа излизат по същия начин, по които и на телефона, а именно - на ленти *в най-добрия случай*, а повечето от тях дори са изтрити целите или половината. Търся програма, която да поправя подобни снимки (ако въобще има такава). Прикачвам примерна снимка. Не съм компетентна по темата и ще се радвам, ако някой може да ми помогне. Благодаря !

• от Слави Маринов
      Здравейте!Става въпрос за 2 изтрити файлчета-екстрактнати преди това отметки и изтрити по невнимание.С рекува ги намерих и възтанових,като на статуса им пишеше екселент,тоест в отлично състояние и нищо не е записвано на тях.Проблема е,че не изглеждат както преди и не могат да се четат,а и нямат инфо за тип файл.Има ли начин да мога да ги използвам отново и как?Ето как изглежда току що екстрактнат подобен файл от опера и тези двата.По принцип са HTML файлове,но тези възтановените вече не са...........отляво е сега екстрактнат ,а отдясно възтановеният.

• от emokoz
      Ползвам настолен компютър с операционна система Windows 7 Professional. Хардискът ми е разделен на две - "С" и "D". На "С" е инсталирана операционната система на Windows 7 Professional. Искам да инсталирам програмата Revo Uninstaller. От статия на г-н Калин Карабойчев /Калдата/, са видни съображения, /префразирам/ - тази програма да не се инсталира в дял съвместно с операционната система / пише за Windows Vista/. Запитването ми /и с оглед на евентуална помощ/,е:
      1. Може ли Revo Uninstaller да се инсталира на Windows 7 Professional, без риск /визирам съображенията на г-н Карабойчев за инсталиране в "друг" дял за Vista/? Това касае ли моята операционна система? Двете системи са близки.
      2. Какво има предвид за "друг дял"? На хардиска имам "С" и "D". За тези дялове ли става дума?
      3. Освен това, ако трябва да инсталирам на "D" /по неговите съображения/, ми е необходим потребителски акаунт за администратор. Такъв акаунт имам за раздела "C". Как да направя и "D" под управление на този потребителски акаунт, за да инсталирам успешно Revo Uninstaller /ако това се налага за директорията на "D"/. Какви стъпки да предприема, с цел двата дяла на хардиска ми да имат управление под моите администраторски права?
      Ще бъда благодарен, ако получа компетентни и подробни отговори на интересуващите ме въпроси!
    • от Rafaela_k
      Здравейте, 
      Много търсих, но не намерих подходяща тема в която да задам въпроса си. Реших, че ще е добре, да има тема в която да се търси помощ при инсталирането и деинсталирането на различни програми. 
      Моят въпрос е свързан с една програма, която без да искам преди повече от месец качих на служебен лаптоп. 
      Програмата се казва McAfee Safe Connect, марката на лаптопа (ако има значение) е Fujitsu.
      Проблемите ми са следните - понеже инцидентно качих тази програма,  после в паниката си реших да я изтрия. Понеже го правих под носа на шефката (която не разбра и все още не знае за тази ми беля), набързо реших, че трябва да я изтрия от декстопа и от програмният списък в Старт менюто.  Не знам какво съм изтрила и какво не, но малко по-късно, се сетих за стандартното триене от Контролният Панел. Само, че когато дадох изтриване на програмата, ми се появи, а и все още ми появява, следното съобщение:
      "There is a problem, with this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendar."
      За да ми е "по-готино" сега всеки ден след включване на лаптопа ми се изписва пък следното съобщение от МcAfee Safe Connect:
      " McAFee Safe Connect has stopped working.
      - Check online for a solution later and close the program.
      - Close the program.
      Problem signature."
      Проблемът ми става особено голям, защото следващата седмица ще изляза в отпуска и шефката ще застане на моето място. Напоследък е особено заядлива и не ми се иска да разбере за този проблем. 
      Може ли да ми помогнете със съвети?
  • Дарение

• Добави ново...