Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвместимост между Office Pack 2019 и всички минали версии

Препоръчан отговор

Здравейте! Вярно ли е, че няма съвместимост между Офис пакета 2019 и останалите по-стари версии (2016, 2013, 2010, 2007 и пр.). Документи създадени на 2019 отварят ли се на по-стари версии, и обратно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Office 2019 работи само с Windows 10 и Windows Server 2019 https://products.office.com/bg-bg/office-resources?ms.officeurl=systemrequirements%3fms.officeurl%3dsystemrequirements&rtc=1#coreui-heading-ve4oosr Това е една от причините да ползвам Office 2016 освен, че са почти напълно идентични, работи и на по-стари версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте,моят проблем е свързан с инсталирането на Office 365.Опитах се да сваля програмата безплатно ,инсталирах я,съответно опитах да "иззмамя"ключа следвайки стъпките от любител с видео наръчник😄Не се получи,деинсталирах....уж.Оказа се,че имам достъп до програмата с акаунт от университета,обаче не мога да ч инсталирам защото се изпълнява друга инсталация,пробвах с Microsoft support изписва"Съжалявам не можахме да инсталираме Office 2016 вместо вас"Инсталирането на Office завърши(с червена удивителна),край на подготовката на регистрационните файлове на Office(зелена отметка).Опитах всичко,търсих навсякъде тази инсталация ,няма я в програмни файлове,а когато пуснах  Microsoft support ,изписа че нямам инсталираан продукт на Office,не знам какво да правя.Моля за съдействие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ElenaGS написа:

Здравейте,моят проблем е свързан с инсталирането на Office 365.Опитах се да сваля програмата безплатно ,инсталирах я,съответно опитах да "иззмамя"ключа следвайки стъпките от любител с видео наръчник😄Не се получи,деинсталирах....уж.Оказа се,че имам достъп до програмата с акаунт от университета,обаче не мога да ч инсталирам защото се изпълнява друга инсталация,пробвах с Microsoft support изписва"Съжалявам не можахме да инсталираме Office 2016 вместо вас"Инсталирането на Office завърши(с червена удивителна),край на подготовката на регистрационните файлове на Office(зелена отметка).Опитах всичко,търсих навсякъде тази инсталация ,няма я в програмни файлове,а когато пуснах  Microsoft support ,изписа че нямам инсталираан продукт на Office,не знам какво да правя.Моля за съдействие!

Първо трябва  да знаеш лиценза за кой продукт ти отговаря точно за да може да го изтеглиш него, защото има различни версии. Например Office 2016 има Home and Student, Home and Business, Professional Plus и т.н Office 365 има Home Premium, Business и Professional Plus. Аз например тегля инсталационния файл от https://setup.office.com въвеждам си акаунта, ключа и то автоматично ми дава да изтегля версията, за която отговаря съответния ключ. Не знам дали ще стане този вариант за теб, щом нямаш ключ, може да пробваш да изтеглиш инсталационния файл чрез Windows ISO Downloader. Второ добре е да деинсталираш Office пакета, ако си инсталирала вече друг преди това и да рестартираш компютъра. Допълнително може да инсталираш Proofing Tools ако желаеш да имаш правописна проверка на думите в Word.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...