Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, наложи ми се да буутвам windows през флашка и за целта си използвах флашката която ми седи музиката за колата. След което опитах пак да си кача музиката и на cd-то не иска да тръгне.  Пише error23, преди време пак беще станало същото и бях намерил един tool с койо го оправих. Формата е FAT32, изгледах всички клипове в тубата и няма решение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основен принцип (ако ще - догма) е - при използване на преносима памет (флаш, карта памет ... ) - форматирането да става на устройството, с което ще се ползва преимуществено! Затова е добре - буутващите флашки да са едни, а тези с музиката - други!

А решение винаги има - купуваш си нова флаш-памет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Основен принцип (ако ще - догма) е - при използване на преносима памет (флаш, карта памет ... ) - форматирането да става на устройството, с което ще се ползва преимуществено! Затова е добре - буутващите флашки да са едни, а тези с музиката - други!

А решение винаги има - купуваш си нова флаш-памет!

Пълни глупости, тая флашка пак ми беше правила тоя проблем. Бях изтеглил един tool с който я оправих и проработи отново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Грешката 23 може да бъде причинена от повреда на системните файлове на Windows. Повредените записи в системните файлове на Windows могат да бъдат реална заплаха за доброто състояние на вашия компютър.

Може да има много събития, които може да са довели до грешки в системните файлове. Непълна инсталация, непълна деинсталация, неправилно изтриване на приложения или хардуер. Той може да бъде причинен и ако компютърът ви е възстановен от вирусна или рекламна / шпионска програма или от неправилно изключване на компютъра. Всички по-горе активи могат да доведат до изтриване или повреждане на записите в регистъра на Windows. Този повреден регистър ще доведе до липсващата и неправилно свързана информация и файлове, необходими за правилното функциониране на приложението.

http://www.wiki-errors.com/err.php?wiki=23

на първо време изпълни
sfc /scannow в CMD и покажи резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Winkey+R
в полето напиши
cmd
и натисни Ctrl+SHift+Enter
В отворилия се прозорец напиши
diskpart 
list disk
select disk
N
където N съответства на цифрата съответстваща на флашка (познава се по обема под командата list disk)
clean
diskpart-clean-drive-windows-10-cmd.jpg?
create partition primary
select partition 1
format fs-fat32 quick
exit

След всеки ред натискаш Enter.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Венцислав Бориславов написа:

Пълни глупости, тая флашка пак ми беше правила тоя проблем. Бях изтеглил един tool с който я оправих и проработи отново. 

Пълни - празни ... Вие питате - ние отговаряме!!!

Пп. Само като прочетох „... форма́та е FAT32“ - и ми стана безинтересно!

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Winkey+R
в полето напиши
cmd
и натисни Ctrl+SHift+Enter
В отворилия се прозорец напиши
diskpart 
list disk
select disk
N
където N съответства на цифрата съответстваща на флашка (познава се по обема под командата list disk)
clean
create partition primary
format fs-fat32
exit

След всеки ред натискаш Enter.

Сега ако го „преведеш на български“ (по възможност - с картинки) - цена няма да имаш!

Айнщайн е казал - „Само две неща са безкрайни − Вселената и човешката глупост. За първото не съм сигурен.“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, jhoro написа:

Сега ако го „преведеш на български“ (по възможност - с картинки)

Няма нищо за превеждане.
А за пълна картинка...искаш да си форматирам някой диск? За шоуто? Нямам под ръка флашка за почистване

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, jhoro написа:

Пълни - празни ... Вие питате - ние отговаряме!!!

Пп. Само като прочетох „... форма́та е FAT32“ - и ми стана безинтересно!

Сега ако го „преведеш на български“ (по възможност - с картинки) - цена няма да имаш!

Айнщайн е казал - „Само две неща са безкрайни − Вселената и човешката глупост. За първото не съм сигурен.“

Избери си - картинки и клипове, по желание:

https://www.google.bg/search?q=diskpart+clean+drive&hl=bg

Ако нещо не ти е ясно:

https://translate.google.bg/

или така:

https://www.google.bg/search?q=diskpart+почистване+диск&hl=bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Raze написа:

На мен ми е ясно ... поне колкото ми трябва! (необходимото и достатъчно условие)

Идеята беше, да се обясни разбираемо на питащия!

Колкото до FAT32 ... виж какво казват МикроМеките:

Цитат

Windows 95 OSR2, Windows 98, and Windows Me include an updated version of the FAT file system. This updated version is called FAT32.

Ако не разбираш - поне можеш да си го преведеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, DarkEdge написа:

Това само за „обща култура“!
Вече сме на NTFS v3.1 или ext3!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, jhoro написа:

Това само за „обща култура“!
Вече сме на NTFS v3.1 или ext3!

Все още има уустройства, които не признават FS <>FAT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...