Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Надявам се да ми помогнете да открия един филм!

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся името на един филм, който бях гледала преди няколко години. В него се разказваше как двама младоженци създават игра, в която могат да се телепортират и да играят в нея като тях си. Помня, че жената беше мила и свястна, но годеникът ѝ беше нейна противоположност. Беше лош и жесток. 
В играта, дамата се влюби в един играч от играта и най-накрая, ако не се лъжа, тя и играчът излязоха от играта и оставиха нейния годеник вътре в нея. 
Само това помня от филма, но много се надявам да ми помогнете да го открия. 
Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pepenomaly
      Веднъж може би около преди 1/2 месеца бяха давали филм, но единственото което успях да видя от него е, че главния "герой" отива на парти и там намира мацка с която преспива и след това остава при нея  (понеже той май няма къде да отиде) и тя заминава по работа някъде и той се възползва от собственостите ѝ докато я няма като представя всичко за негово и един ден една негова бивша идва да го види ииии това е всичко което успях да видя... Ако не се лъжа актьора беше известен, смисъл един от по прочутите актьори ако не се лъжа. Ако някой се сеща и може да ми каже актьора или името на филма ще съм ви благодарен!
    • от Ahh, Baaaka!
      Закупих си хард диск (Seagate BarraCuda 1TB 7200rpm 64MB SATA3) и когато го включа ми изписва една грешка.
      Грешката е: Reboot and select proper boot device
      Опитах много неща: влезнах си в bios-a select-нах се boot device, но не става. Стана ми интересно дали ако изключа всичко и остава самo SSD-то (Където ми е Windows-a), но пак ми изписва тази грешка. Дори замених диска с нов, защото мислех, че този който съм купил не работи.
      Въпреки това когато си включа стария хард диск всичко си работи (Вмомента го ползвам така.)
      Ако някой попита старият диск (Който ползвам в момента) е форматиран и няма абсулютно нищо на него. В смисъл важни файлове свързани с Windows-a.
      Та въпросът ми е как да го оправя и дали SATA III изобщо работи с SATA II вход на дъното (ASRock не съм сигурен за модела)?
      Моля ви се да ми помогнете защото стария ми хард е много бавен и изобщо нищо не мога да правя с него освен да гледам снимки.
    • от Нелина
      Ако някой може да помогне, бих бил благодарен. Задачите са на снимката. 
      2 задача ми е по- важна

• от Angel Georgiew
      Здравейте. Понеже мониторът ми сгъна, реших, че ако ще си взимам нов, ще си взимам 144hz. Та разгледах из сайтовете и се спрях на 2 (спрямо бюджета, който съм си определил) и реших да се допитам тук, кой от двата и защо е по-добре да взема. Също така имам един допълнителен въпрос, има ли някаква особеност при подкарването на 144hz монитор, или нещата с връзването му протичат както при всеки друг монитор?
      Ето ги и мониторите :
      - https://www.ozone.bg/product/monitor-acer-kg241-pbmidpx-24-1920x1080-144hz-1ms-cheren/
      - https://desktop.bg/displays-zowie-zowie_xl2411p
      Благодаря предварително! ❤️
      edit : До сега съм ползвал IBM Think Vision (ще ви излъжа за модела, но е доста траш) а GPU-то е Gygabite Geforce GTX750. 
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване