Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Чакайте пак да си купя смартфон от "Плесио"

Препоръчан отговор

Да не купуваме техника от Китай. Хубаво. Купувам си смартфон от бг матазин "Плесио"-гаранция, всичко точно. Но като ми потрябва батерия-съжаляваме батерии не продаваме. И не мога да открия такава батерия. А този смратфон ПРОДЪЛЖАВАТ да го продават! Като продаваш нещо, продавай и нещата за него. И ако ги няма или не желаеш да го внасяш-ами не го внасяй, бе глупако! Повече от вас икламерче няма да си купя, мошеници скапани! А, смартфон ще си поръчам от ebay ако стане нещо поне да знам, че сам съм си го направил, а не защото разчитам на коректност от бг вносител. ДГД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя телефон ?С каква батерия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Редактирано от barbuncela
Нарушен правилник 2.9 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти прегледал ли си условията на гаранцията дали магазина я покрива ? то в онлайн магазините с  гаранциите има шашма не всички продукти с гаранция ги покриват така е с емаг затова ги избягвам от тях да купувам скъпи продукти . Най-добре технополис да съм спокоен за гаранцията .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Nikola White Tiger Pavlov написа:

Да не купуваме техника от Китай. Хубаво. Купувам си смартфон от бг матазин "Плесио"-гаранция, всичко точно. Но като ми потрябва батерия-съжаляваме батерии не продаваме. И не мога да открия такава батерия. А този смратфон ПРОДЪЛЖАВАТ да го продават! Като продаваш нещо, продавай и нещата за него. И ако ги няма или не желаеш да го внасяш-ами не го внасяй, бе глупако! Повече от вас икламерче няма да си купя, мошеници скапани! А, смартфон ще си поръчам от ebay ако стане нещо поне да знам, че сам съм си го направил, а не защото разчитам на коректност от бг вносител. ДГД

Абе баце ти за първи път ли си купуваш нещо в България?
Аз като потребител който обича и използва една най непопулярни марки по българските ширини(Сони) мога да плача много повече от тебе, защото за Сони в България да намериш нещо е като да търсиш игла в купа сено, включтелно и на местата от където съм си купувал моите телефони(все Сонита), нямат калъфи, нямат протектори ни стъклени ни найлонови, нямат НИЩО, обикалял съм цяла София и ЙОК всеки вика Сони не зареждаме...
Така че ич не ми реви, а и да не говорим че плешото са гърци, а това е по зле и китайците, а и цените им за яко завишени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Nikola White Tiger Pavlov написа:

Купувам си смартфон от бг матазин "Плесио"-гаранция, всичко точно. Но като ми потрябва батерия-съжаляваме батерии не продаваме

Батерии за смартфони и то оригинални има по сервизните бази. Няма как по магазините да поддържат такъв асортимент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това батериите и бързо са скапват/ необратимо се променя химичният им състав, даже и от само промяна в температурата или висене  по складовете/, така че никой  със здрав разум не би продавал телефони, със склад към него с батерии. И да чака евентуално на някой клиент след 1-2-3-4 г да му се скапе батерията и да му продадат "Нова" такава.  Бая батерии съм купил от алиекспрес и ибей, едни работят известно време, други почти веднага дават фира, изобщо ненадеждна работа- консуматив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване