Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

v_tin

Офис пакет 2016, проблем с промяна на езика

Препоръчан отговор

Здравейте,
живея в Германия и ми се налага да използвам немската версия на Офис Пакета. Инсталирал съм Офис 2016 на английски. Не мога от никъде да изтегля, включително от сайта на Майкрософт немски език. Някой може ли да ми помогне?
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

x64 и х86

EDIT: След като инсталираш езика, ако не са е променил отиваш във File > Options > Language на "Office display Language" желания от теб език (немски), трябва да е най-горе в списъка.

Редактирано от tepmu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми изпратили и линка за 32бита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, v_tin написа:

Бихте ли ми изпратили и линка за 32бита?

x86 е точно 32-бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го изтегля, ми дава, че има грешка, че не може да се инсталира, тъй като не е съвместимо с моят офис пакет (Microsoft Office Professional Plus 2016). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, v_tin написа:

След като го изтегля, ми дава, че има грешка, че не може да се инсталира, тъй като не е съвместимо с моят офис пакет (Microsoft Office Professional Plus 2016). 

Тези от линковете, които аз дадох или от на @DarkEdge те са от едно място, но все пак. Инсталаторът е за всички версии на Оffice 2016. Сигурен ли си, че не бъркаш битовете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и двата линка, както и различните битове. При всички пише, че не е съвместимо и излиза грешка. 
Може би ще е най добре да изтегля целия пакет наново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, v_tin написа:

Пробвах и двата линка, както и различните битове. При всички пише, че не е съвместимо и излиза грешка. 
Може би ще е най добре да изтегля целия пакет наново?

Снимайте грешката да видим каква е? Office пакетът актуализиран ли е? От File > Account > Office Updates може да го актуализирате,  а от File > Account > About Word (или която програма си отворил), горе където пише версията може да видиш дали е 64 или 32-bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32бита ми е версията

Компютърът ми е на немски, затова и грешката излиза на немски.
100993307_368342127456630_2056365513088434176_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=TwDvAuh92sAAX-bkLMB&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=e6118117b8a2c0423330597cc5410269&oe=5EF214B4&dl=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Office да не ти е инсталиран от Microsoft Store? Ако е така или не знаеш как да провериш следвай тези инструкции - https://support.office.com/en-us/article/error-code-30053-1011-0-when-installing-an-office-language-pack-or-proofing-tools-18ae61b6-6609-4b28-a40c-a630d69ef28b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро офисът му е инсталиуран под volume license. За целта трябва да изтегли езиков пакет от Volume Licensing Service Center (VLSC).https://www.microsoft.com/Licensing/servicecenter/default.aspx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...