Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Sony experia XA 1 ultra-проблем с батерията

Препоръчан отговор

Здравейте.Проблемът е,че батерията падаше за минута,реших,че е заминала и вземах нова,същата ситуация. Върнах фабричните настройки,но положението не се промени. Когато е изключен и е зареден на 100%,при включване показва 1% или 0 и изключва. Ако има някакъв заряд и включа зарядното,веднага пада на 0%. Някой ако има идея какво може да е и помогне със съвет,ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би някой вирус или от тия гадини дето копаят в нечия полза без ти да знаеш, те ядът батерията за отрицателно време.
Другото което ми хрумва като идея е нещо хардуерно.
Ако си от София прескочи до Булграм, това е оторизирания сервиз на Sony Mobile за България, намира се на ъгъла на бул. Христо Ботев и ул.Чипровци(това е венага след колоните на женския пазар където пресичат широкорелсовите трамваи.).

Също можеш да попиташ и направо хората от поддръжката на Сони : https://www.sony.bg/electronics/support

Отговарят бързо и са любезни, само че явно не са българи и тук-там граматиката им леко куца, но не е болка за умиране. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Не съм от София и нямам възможност за проверка там,от Велико Търново съм. За идеята с вирус,не съм влизал в сайт,който преди не съм използвал. Дори когато започна да прави тези номера не използвах телефона,през нощта се случи. Преди да легна го погледнах,беше около 60 % и след около половин час ми изписука за малко проценти и след секунди се изключи. Мислех,че след като му върна фабричните настройки ще се изчисти и оправи,но уви,пак същото. Не ми остава нищо друго освен да им пиша,дано помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вирус или софтуер няма как да пада батерията толкова бързо. Пролема е хардуерен. Вируси при андроид не се хващат от сайтове, можеш да инсталираш някое приложение, което да прави мизерии, но трябва ти да го изтеглиш и инсталираш, това няма как да стане без твое знание. След това, като го махнеш, всичко ще е както преди. Вече може да стане мизерия, ако телефона ти е с root достъп, но пак трябва да потвърдиш такъв за приложението. Има и скриптове по сайтове, които могат да пращат СМС примерно, но пак трябва да потвърдиш. Не става въпрос за windows все пак, андроид работи по много по-различен начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване