Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Провал по време на ъпдейт на Windows 10

Препоръчан отговор

Имам един лаптоп Dell inspiron 3521 с инсталиран Windows 10 1909, опитвам се да инсталирам новия Windows 10 2004, но след втори рестарт изсписа Undoing the changes made to your computer, уж по време на процеса не съм рестартирал или изключил лаптопа, какво се случва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има конфликт с някоя част от 2004 и системата ви. Мрежата е пълна с такива оплаквания. Върнете старо състояние и изчакайте. Макрософт вземат мерки, или поне така твърдят.

Има вариант - спец от форума да ви даде напътствия, след като точно обясните КАК именно ъпдейтвате. Но ще бъде едно нескончаемо ровене по настрийки, езикови пакети и т.н.

Най-добре е да се изчака. Ако не можете да върнете старо състояние, тук пише как

https://www.google.com/search?client=opera&q=Undoing+the+changes+made+to+your+computer&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, помислих, че си поредния линуксчия без работа, който си търси гъбаркане с Windows...

Направи си бутваща флашка с 2004 и пробвай с нея. Исото трябва да е на същия език и на същите битове като 1909. Ако има инсталирана допълнителна АВ я спри. Толкова ли е належащо да е ъпгрейд, а не чиста инсталация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Joss Bomon написа:

Толкова ли е належащо да е ъпгрейд, а не чиста инсталация ?

Трябва да е ъпгрейд, за да си запазя данните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с Update Troubleshooter пробва ли?
На какъв хардуер е инсталиран Windows?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, DarkEdge написа:

За да ъпдейтвам Windows ползвам интрумента media creation tool

преди 1 минута, DarkEdge написа:

На какъв хардуер е инсталиран Windows?

Няма значение на какъв хардуер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Теодор Тодоров написа:

Няма значение на какъв хардуер

Щом казваш - доказано е друго, ама явно ти си знаещият!

преди 25 минути, Теодор Тодоров написа:
преди 28 минути, DarkEdge написа:

За да ъпдейтвам Windows ползвам интрумента media creation tool

Което не е същото като Update Troubleshooter

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намира обновления при търсене вероятно засича, че има някаква несъвместимост https://www.theverge.com/2020/6/1/21276653/microsoft-windows-10-may-2020-update-block-known-issues-list ? Защо просто не изчакате да си дойде обновлението по стандартния начин дори с малко закъснение? Или аз нещо пропускам?

:offtopic_s:
Сигурен съм, че има проблеми при някои, но при милиард + потребители и хиляди възможни комбинации хардуер - нормално. При мен, все още не показва, че има обновление, вероятно засича несъвместимост? Между другото, преди месеци пак при голямо обновление, при мен дойде сигурно с 20 дни закъснение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване