Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да свържа проектора към телефона?

Препоръчан отговор

Здравейте. Взех си проектор optoma hd144. Въпросът ми е как да го свържа към тв-то. Пробвах с chromecast, но там само може видеа от тубата да пуска. Проектора поддържа mhl ,но пък телефона ми не поддържа mhl. Голяма кошия :D Иначе на компа като го вържа върви като пушка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, JKirilov написа:

Какво е

???

Оп по енерция пиша :Д към проектора имам предвид

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dream3dprint написа:

Пробвах с chromecast, но там само може видеа от тубата да пуска.

Щом имате chromecast  можете да споделите екрана на телефона с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно кое с кое трябва да се свърже? Ако е проектора с телефона, какъв е телефона - марка/модел? Защо не поддържа mhl? Това е връзка с кабел:

https://www.mhltech.org/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Можете да го свържете с HDMI кабел с един от двата адаптера.

Преобразувател USB Type-C към HDMI / MHL

Micro USB to HDMI / MHL преобразувател

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване