Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам намерение да си монтирам сам нагревател за вода.Желая да го направя по определен начин.До сега не съм се занимавал с такова нещо.Ако си взема нагревател за вода с вертикален монтаж и ако махна лебедката от батерията и на нейно място ще може ли да сложа нагревателя и да работи успешно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И топла вода ли ще вкарване в нагревателят? Той, че не топли достатъчно е ясно, но пък тока си му върви...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, antsofia написа:

нагревател за вода с вертикален монтаж

Какво по-конкретно имаш предвид? Ако става дума за онези измишльотини тип "Делимано" - не си взимай такъв. Продавал съм ги, спукваха ни от рекламации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам намерение да си монтирам сам нагревател за вода.Желая да го направя по определен начин.До сега не съм се занимавал с такова нещо.Ако си взема нагревател за вода с вертикален монтаж и ако махна лебедката от батерията и на нейно място ще може ли да сложа нагревателя и да работи успешно?

Я обясни - за какъв нагревател говориш?
Щото, ако е от типа „Смесител за вода с нагревател” - той се слага на мястото на „нормалния” смесител.
За две точки си сложих 5-литров бойлер и съм Ок.

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, RudeBoy написа:

Какво по-конкретно имаш предвид? Ако става дума за онези измишльотини тип "Делимано" - не си взимай такъв. Продавал съм ги, спукваха ни от рекламации.

Точно това имах намерение да си взимам.Можеш ли да ми предложиш нещо подобно на приблизително същата цена?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, antsofia написа:

Точно това имах намерение да си взимам.Можеш ли да ми предложиш нещо подобно на приблизително същата цена?

Поне нещо такова http://www.eldominvest.com/bg/product/7.html

А най-добре обемен 5-10л  има варианти за монтаж под или над мивка http://www.eldominvest.com/bg/category/9.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване