Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Виждам документите от служебния компютър

Препоръчан отговор

Един дн докато съм бил в службата с личния си компютър съм се свързал със служебния gmail. В момента през телефона и през компютъра си чрез моя gmail виждам само данните от служебния компютър. Не мога да си видя пощата или файловете. Как е станало и как може отново да си влизам само в моята поща? Благодаря ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, mordikai написа:

Един дн докато съм бил в службата с личния си компютър съм се свързал със служебния gmail.

И тогава се е получило „промяна на активния профил“.
Отворете в някой браузър страницата https://www.google.bg/ и кликнете горе вдясно, върху снимката на профила.
Ако виждате вашия личен профил - изберете него.
Ако ли не - изберете опцията „Изход от всички профили“ и си влезте във Вашия профил по стандартния начин!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го направих вече много пъти, но продължавам през личния си профил да виждам само служебни документи. В диска няма нищо мое.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи - Излизаш от профилите(ама всичките), триеш бисквитите и останалаите ненужни сладкиши на браузъра който ползваш, преглеждаш си добавките на браузъра да няма някоя която някак да се е закачила за служебния профил, затваряш браузъра през диспечера на задачите спирайки процеса(ако си допуснал грешката да ползваш хром трябва да му спреш абсолютно всичките няколко дузини процеси), пускаш отново браузъра и би следвало да е чисто всичко.

Апропо с друг браузър пробва ли?

П.П.

Ако както предполагам ползваш хром, вероятно има профил към амия браузър, прегледай го, ако е служебния ще си виждаш само служебните неща...
...ко да ти кажа, Гошо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това го направих вече много пъти, но продължавам през личния си профил да виждам само служебни документи. В диска няма нищо мое.
А юробва ли да добавиш твоя профил?
Аз лично бих направил това. И без друго имам достъп до няколко - още един …

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори. Изпълних всичките ви съвети. Проблема си остава. Опитвах също да вляза през Firefox и Edge, но продължавам да виждам само служебните документи и нищо от моята кореспонденция или документи. Изтрих всички бисвити, изтрих кеша, добавки... Ползвам Chrome по принцип. Пробвах да добавям профил и аз имам няколко. От другите ми профили всичко е наред. Само този  който съм ползвал докато съм бил на  работата имам проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори с администратора на фирмата тогава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Eclipse2G написа:

Говори с администратора на фирмата тогава.

Той пък ... какво общо има?
Говорим за потребителски профили в Google!

преди 8 часа, mordikai написа:

... но продължавам да виждам само служебните документи и нищо от моята кореспонденция или документи.
От другите ми профили всичко е наред. Само този,  който съм ползвал, докато съм бил на  работата, имам проблем.

Нищо не разбрах? Хем виждате само нещата, от служебния профил, хем за другите профили няма проблем?

Това на всички устройства (от които влизате) ли се получава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване