Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Има нещо много странно... Таблета ми е Самсунг Таб А ОС 7.1.1 със Експириънс 8.5. Отварям Фейсбук Маркетплейса.... И ръбовете ляво, дясни ми са "изядени" до толкова че нещо ако струва 10лв ми изписва 0лв, а на 100лв 00лв и така, защо така се изяжда тия ръбове, кат рамка ми стои.... Да не би да е нещо от размера на екрана 9.7 ли 9.6 ли е незнам ама гадно така..... Пробвах смяна на шрифта на по-малък ама пак същото..... 

Как да го оправя супер много ме дразни така..... 

Screenshot_20200726-074704.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как го отваряш ":Фейсбук Маркетплейса" - през приложение, или браузър? Ако е през браузър, пробвай да намалиш мащабирането му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Как го отваряш ":Фейсбук Маркетплейса" - през приложение, или браузър? Ако е през браузър, пробвай да намалиш мащабирането му.

През приложението.... Не го отварям през браузъра щот там пък има други критики......

Стои странно като някакъв ограничител.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

увеличи си резолюцията на екрана:

Цитат
  1. Go to your phone's Settings menu.
  2. Scroll down to Display.
  3. Tap on Change screen resolution.
  4. You can now select either HD (1280×720), FHD (1920×1080), or WQHD (2560×1440)
  5. Tap on Apply in the top right corner.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

увеличи си резолюцията на екрана:

Имам само Minimum width което си е на 768 фабрично. Width ли трябва да е или друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Пробвай - не хапе!

Оправи се, смъкнах го от 768 на 599 ширина и сега сега е ок. Явно фейса не поддържа големи резолюции, или просто при Самсунг таблетите така се случва.... Мерси @DarkEdge

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване