Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заслужава ли си тази камера за видео наблюдение

Препоръчан отговор

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички. Днес получих дългоочаквания ми iPhone X. Първите ми впечатления бяха уау, изглежда великолепно, обаче след като пробвах камерата, нещо не беше наред. Снимките стават ужасно размазани, цветове са.. безцветни, сякаш снимам с телефон от 2011.
      Тъй като не съм зле образован с новите смартфони, ми дойде на ума, че на задните камери им има нещо, за да снимат така...
      Обръщам аз телефона, и какво да видя. Множество МАЛКИ ПРАШИНКИ И ЧАСТИЧКИ зад самото стъкло на камерите (демек точно до сензорите)
      Телефона е втора ръка, поръчах го от olx.bg (досега всичко каквото съм си взимал е било качествено)... много е запазен, даже драскотини няма с изключение на най-важната функция - камерата..която просто е трагична
      Въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВЯ?!
      Ся сигурно ще струва луди пари да се оправи каквото е там.. за оправяне. 
      Този прах как е попаднал там вътре..не ми го побира акъла.
      Много ще съм благодарен ако някой ми предложи вариант.. напрао ми иде да се разрева вече, пък съм на почти 30 

• от Сашо Ангелинов
      Така,подариха ми Samsung A5 2016 г.,готино телефон че много му се радвам. Оня ден викам да си направя малко селфита и бум ми изкачат ерорче Camera failed..
      И веднага,шот гугъл знае всичко,потърсих аз решения и излезноха няколко. Радостен ,че съм намерил решение на проблема пробвах всякога,ама на,нищо.
      И реших ,че е добре да го за карам на специалис. Закарах го,показах му проблема,той ми се изявява и каза ,че му няма нищо и трябва през лаптоп да се ъпгрейдне. Беше ми съмнителен ама го пробвах,нали е специалист човека,ама на проблема си остана.
      Момчета сега разчитам на вас,видях че проблема не засяга само A5 ,ще помогнем на много хора,та моля за помощ!
      Проблема е само с камерата на гърба на телефона.
    • от capnemo
      Дали е време да ъпгрейднете вашата фото камера?
      Кога да ъпгрейдвате:
      1. Текущата ви камера или оборудване пречи на артистичните ви желания. Искате да постигнете конкретни артистични похвати и вашата камера не ви разрешава това. 
      2. Имате желание да минете на по-професионално ниво. Желаете да снимате професионално и/или за пари. Спорт, животни, деца, портрети... Имате нужда да "замажете" фона, снимате много кадри в секунда....
      3. Текущото ви оборудване показва възрастта си. Сензора ви е стара технология и не се представя добре при високи стойности на ИСО, обектива ви не е рязък и е модел от преди 20 години....
      4. Производителя спира поддръжката. Преди няколко месеца Канон спряха поддръжката на 5Д и посъветваха собствениците да сменят механизма на затвора. Този и подобни момента са индикатор е разумно да се замислите за нещо ново
      5.  Текущата ви техника е "хакната" за да прави това, което искате. Инсталирали сте къстъм фърмуер, ползвате преходници... Замислете се за промяна

Кога да не ъпгрейдваме:
      1. Излязъл е нов модел на любимата ви камера. Не бързайте, със сигурност старата предлага достатъчно
      2. Приятелите ви имат по-нов модел от вас. Няма смисъл да си мерите камерите, не това е нещото, което ще прави хубави снимки вместо вас.

Взаимствано от: http://digital-photography-school.com/when-time-upgrade-camera-gear/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+DigitalPhotographySchool+(Digital+Photography+School)
    • от vELiNiO
      Здравейте, разполагам със следната камера: , но уви, не мога да намеря подходящ драйвер за Windows 7. Преди я бях подкарал някак си с диска, който вървеше с нея, но го загубих. Опитах с драйверите от официалния им сайт за ХР (защото за 7 няма), инсталирах ги, но камерата все още не се разпознава, пробвах и през Device Manager-а да ги актуализирам, но не намери по-подходящи. Има ли някаква надежда драйвер да се намери и тази камера да тръгне? Благодаря!
    • от Statickoob
      Здравейте, колебая се между тези два модела, основното, което ме интересува е качеството на камерата, ще се ползва най-вече за снимки в близък план (най-вече за документи, портретни снимки и т.н.). Ако можете да ми предложите алтернатива в този ценови диапазон (до 250 лв.) ще съм благодарен. Знам, че процесора на Lenovo-то е четириядрен и самия модел е по-нов, но все пак основното, което ме интересува е камерата. Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване