dokobg

RQ:Програма за Ресторант

8 мнения в тази тема

Някой може ли да ми каже има ли изобщо БЕЗПЛАТНА програма за ползване в ресторант с опцийки като например - маса №.. , поръчали са ..... на общо стойност ... и т.н сещате се за какво говоря. ако някой знае някаква такава програма, моля да даде линк. :)

Редактирано от dokobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже има ли изобщо БЕЗПЛАТНА програма за ползване в ресторант с опцийки като например - маса №.. , поръчали са ..... на общо стойност ... и т.н сещате се за какво говоря. ако някой знае някаква такава програма, моля да даде линк. :wors:

Приятелю, такава БЕЗПЛАТНА - не знам да има, пък и ако има едва ли ще отговаря на изискванията за работа даже в гаражно кафене :lol6:

Но бих ти препоръчал като може би най-евтина на пазара тази.

И знам, че ще ти свърши прекрасна работа.

Успех! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ееее, аз незнам дали има или няма, ако знаех нямаше да питам но въпреки всичко реших да пробвам.може някой да знае нещо по въпроса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такива програми няма БЕЗПЛАТНИ. Освен ако програмиста не ти е приятел.

Програмите за този вид дейност са от 250- 300 лв и нагоре.

Работил съм с една - "ДЕТЕЛИНА ЛАЙТ" - върши работа.

Има и "БАР И РЕСТОРАНТ" около 360 лв.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Приятелю, такава БЕЗПЛАТНА - не знам да има, пък и ако има едва ли ще отговаря на изискванията за работа даже в гаражно кафене :)

Но бих ти препоръчал като може би най-евтина на пазара тази.

И знам, че ще ти свърши прекрасна работа.

Успех! :down:

Работил съм 4 г. с тази програма и е перфектна-само трябва добре да я разучиш.Струва 100лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Работил съм 4 г. с тази програма и е перфектна-само трябва добре да я разучиш.Струва 100лв :wors:

По-точно малко под 96 лв. без ДДС. С ДДС - 115 лв. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 16 августа 2006 г. at 16:06, dokobg написа:

Някой може ли да ми каже има ли изобщо БЕЗПЛАТНА програма за ползване в ресторант с опцийки като например - маса №.. , поръчали са ..... на общо стойност ... и т.н сещате се за какво говоря. ако някой знае някаква такава програма, моля да даде линк. :)

Мога да препоръчам на програмата до Ollia 2.09. В него има български език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 16 Август 2006 г. at 21:41, lupis написа:

Работил съм 4 г. с тази програма и е перфектна-само трябва добре да я разучиш.Струва 100лв :)

Microinvest Коктейл е вече безплатна;)

преди 16 минути, Roma88 написа:

Мога да препоръчам на програмата до Ollia 2.09. В него има български език.

Гугъл преводача не превежда добре:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение