Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, има ли някакъв SMS оператор в интернет, на който мога да получа код за регистрация? Трябва ми френски номер, на който да получа код за потвърждение за регистрация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kre10 написа:

Здравейте, има ли някакъв SMS оператор в интернет, на който мога да получа код за регистрация? Трябва ми френски номер, на който да получа код за потвърждение за регистрация.

Я пак???
Що точно френски номер ти трябва???

Ползвам български, немски (германски) и британски номера, ама си получавам съобщения отвсякъде!
Например - верификацията на Вайбър е от немски номер и го получавам на българския.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Я пак???
Що точно френски номер ти трябва???

Ползвам български, немски (германски) и британски номера, ама си получавам съобщения отвсякъде!
Например - верификацията на Вайбър е от немски номер и го получавам на българския.

Сайтът има няколко версии и ми трябва точно френската. Какво странно има в това?  

За регистрацията ми трябва френски номер. За британската версия имам приятел, но не ми върши работа. 

Сега май не е толкова смешно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kre10 написа:

Сайтът има няколко версии и ми трябва точно френската. Какво странно има в това?
За регистрацията ми трябва френски номер. За британската версия имам приятел, но не ми върши работа.
Сега май не е толкова смешно?

Не съм казал „смешно“, а странно! Досега не бях чувал, за предпочитания към номера, получаващ съобщението!

Щом толкова е необходимо - повечето VoIP услуги (Skype, Viber ...) предлагат „местен“ (в съответната държава) номер!
Не е безплатно, ама ... кеф цена няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

Не съм казал „смешно“, а странно! Досега не бях чувал, за предпочитания към номера, получаващ съобщението!

Щом толкова е необходимо - повечето VoIP услуги (Skype, Viber ...) предлагат „местен“ (в съответната държава) номер!
Не е безплатно, ама ... кеф цена няма!

Добре, в краен случай ще се насоча натам. Иначе знам, че трябва да си платя, но исках да видя дали някой не знае нещо по-различно.

Благодаря ти :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Off-topic (почти)

Spoiler

По-различното ... са два варианта:

• отиваш до Франция и си взимаш сим-карта.
  • обаждаш се на Франс телеком и искаш да ти прекарат „жица“, до у вас!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

Off-topic (почти)

Затвори скритото съдържание

По-различното ... са два варианта:

• отиваш до Франция и си взимаш сим-карта.
  • обаждаш се на Франс телеком и искаш да ти прекарат „жица“, до у вас!

Или намирам някой, който срещу почерпка ще ми свърши услугата.  Пак е по-ралзично, но и по-лесно. 

Сега сериозно. Едно време имаше някакви сървиси в интернет, с които можеш да пращаш SMS-и. Помислих си, че може да има подобно нещо, но за получаване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kre10 написа:

Или намирам някой, който срещу почерпка ще ми свърши услугата.  Пак е по-ралзично, но и по-лесно. 

Сега сериозно. Едно време имаше някакви сървиси в интернет, с които можеш да пращаш SMS-и. Помислих си, че може да има подобно нещо, но за получаване.

Нема нужда да черпиш, кажи за какво става дума и ше си получиш кода, ако не тук, то на ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

Нема нужда да черпиш, кажи за какво става дума и ше си получиш кода, ако не тук, то на ЛС.

Човече, много благодаря, наистина. Става въпрос за един сайт за винтидж дрехи и обувки. На жената й трябва да гледа някакви неща и за да пише и трябва акаунт, а този акаунт е с телефонен номер.

Много ти благодаря, наистина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, kre10 написа:

Човече, много благодаря, наистина. Става въпрос за един сайт за винтидж дрехи и обувки. На жената й трябва да гледа някакви неща и за да пише и трябва акаунт, а този акаунт е с телефонен номер.

Много ти благодаря, наистина.

Нещо линк?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, kre10 написа:

Ех тия жени!
Виж си ЛС-тата и да знаеш че тоя магазин не праща извън Франция. Всъщност гледам има версии за още 3 страни, ако си намериш някоя фирма която например доставя от Англия, номера би могъл да мине.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Bubbles написа:

Ех тия жени!
Виж си ЛС-тата и да знаеш че тоя магазин не праща извън Франция. Всъщност гледам има версии за още 3 страни, ако си намериш някоя фирма която например доставя от Англия, номера би могъл да мине.

Пратен е.

Няма ли как с gabko или нещо такова? На някакъв адрес там вътре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kre10 написа:

Пратен е.

Гъбката май само от щатите пазари, питай ги за Англия как стоят нещата, имаше преди едни Buy now from UK аз им ползвах услугите за САЩ до преди да напусна България, бяха много точни, това им е новия адрес, пише САЩ, но свържи се с тях и питай дали оше върви и услугата за Англия.

https://www.ushoppr.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пратен е.
От Великобритания има много варианти, но става сложно!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, kre10 написа:

Пратен е.

https://www.bg-mamma.com/?topic=678481

https://www.bgtrans.org/#цени

Какво ли не правим за жената! 😎

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли не правим за жената! 

„Има жена - има проблем …”
Й. В. Сталин
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

Най-добрият индианец, е мъртвият...

Е, не с лошо де, верно че харчи повечко ама без жена на къде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, не с лошо де, верно че харчи повечко ама без жена на къде?

Все едно не знаеш - „накъде”!
Гърците измислиха се*а, а римляните - добавиха и жените!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, jhoro написа:

Все едно не знаеш - „накъде”!
Гърците измислиха се*а, а римляните - добавиха и жените!

Гърците по технически пречини са го измислили без жени.
Но благодаря, не си падам по техния стил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Има жена - има проблем …”
Й. В. Сталин
Тук има и допълнение:
„Няма жена - пак има проблем!”
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване