Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Навигация със офлайн карти (Приложение)

Препоръчан отговор

Здравейте, предложете ми някоя офлайн навигация която по възможност да има детектор за радари (да ги показва), ползвам Here We Go, добра е веднъж ми направи проблем, но само това. Единствено не показва камерите. Възможно е закупуването на навигацията, във момента съм в Германия ако е от значение, и със ios устройство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай Sygic. Но за актуални радари/камери трябва интернет и пак зависи колко хора ползват навигацията и дали са минали преди теб от товя място и дали са отбелязали, че има нещо. Иначе статичните си ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Raze написа:

Пробвай Sygic. Но за актуални радари/камери трябва интернет и пак зависи колко хора ползват навигацията и дали са минали преди теб от товя място и дали са отбелязали, че има нещо. Иначе статичните си ги има.

Има ли разлика в безплатната и платената версия? Във смисъл нови карти и повече ъпдейти? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатната има ограничения, какви си ги пише. По спомен нямаше звук и имаше някакво ограничение за ползването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, щото никой не му се занимава докат кара да рови и докладва къде има радари в което и да е приложение

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А много странна ли ти се струва идеята да спазваш ограниченията на скоростта, и да не ти пука за радарите?...

Всяка една навигация показва радари и камери, които са заложени в картата ѝ. Колкото по-стара е картата, толкова по-малко актуална е тази информация. А пък подвижните, дето постоянно се сменят, изобщо няма как да показва.

Устройствата, които засичат радари, са съвсем друго нещо. Ама си мисля, че са забранени в Германия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че спазвам ограниченията.

Питам и се интересувам,защото карам пица такси, и не винаги трябва да карам с 50 а маалко по бързичко, за което ще ми коства целия ден работа, закупих Sygic + добавка за мобилни камери, за 1 година ако някой докладва и ми спести 1 глоба ще си избие парите, мерси все пак. 
(радарите са забранени, а и не знам дали има такива,които се монтират без да се виждат ако съм спрян от полицята , а глобата може да излезе и солена. Не бих рискувал.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване