Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем със LG CE 120

Препоръчан отговор

проблем със LG CE 120

Здравейте имам проблем със един стар телефон LG CE 120-падна му батерията и се изгуби стрелката назад със която влизам от нещо независимо в какво съм влязъл и не мога да изляза от там защото стрелкичката за връщаме я няма какво да направя-казва че е свързан към Wi-fi то в нас но незнам какво да предприема?
П.С.> Телефона има само едно копче отзад за включване и изключване като го задържиш други копчета (за усилване и намаляване на звука няма) явно е много стар модел
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си back button

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appspot.app58us.backkey

Или дай заводски настройки на телефона, след като си запазиш важната информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-тата от него поколение по принцип си даваха много дефекти, най-разнообразни.

Както е писал колегата преди мен - пробвай фабричен ресет. Ако не помогне - в кофата, и мислѝ за нов телефон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, RudeBoy написа:

LG-тата от него поколение по принцип си даваха много дефекти, най-разнообразни.

Прегряват, не е помислено за охлаждането. При някои gps-a трудно намира спътници.

Но имам едно LG L90 от същия период и наскоро му купих нова батерия. Инсталирах му lineage os 14  което е андроид 7 и телефона се държи идеално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, [email protected] написа:

LG-D290n е точния модел на телефона много се извинявам

Флашване на фърмуера ще реши проблема, не знам дали LG PC Suite ще свали последния фърмуер ъпдейт предвид че модела в доста стар но опитайте като най лесен вариант. Свързвате към копмютър с инсталиран LG PC Suite  телефона и правите ъпдейт. Или сваляте Flash tool за LG, намирате фърмуера и флашвате, ако не се получи по първия начин ще съдействам за намиране на фърмуер за флашване по втория. Заводски настройки също могат да решат мроблема, но могат и да го задълбочат с поява на друг или bootloop което ще усложни процеса след това. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е изцяло в софтуера и то как изведнъж изчезна тази стрелка защото беше паднала батерията и се загубиха известията отгоре които идваха от Messinger, Facebook и Google Play и Clean Master... Опитах да вляза в настройки да го върна в фабрични настройки но натискам и не тръгва нищо не става. Може ли по някакъв начин да са се скрили тези известия от настройки някакво меню дайте ми съвет моля ви да си поиграя нещо да се опитам да направя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване