Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Повече информация за скутер Piagio

Препоръчан отговор

Колеги някой може ли да ми каже повече информация за скутер Piagio!

Искам да знам колко бензин гори и т.н!

119041729_321930452406361_2682909720098307412_n (1).jpg

119122742_726632994848569_1696415255728045102_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Повече информация за скутер Piagio

Зависи да ли е двутактов, или четиритактов.Ако е двутактов, ще гори и масло, което трябва да се смесва с бензина.Разхода ще му е около 5л./100км бензин, а при четиритактовите маслото не се смесва с бензина и ще гори около 2,5л/100км бензин.Като цяло Пияджио са здрави скутери, Веспа, които са мерцедеса на скутерите са с двигатели на Пияджио.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, franchesko написа:

Зависи да ли е двутактов, или четиритактов.Ако е двутактов, ще гори и масло, което трябва да се смесва с бензина.Разхода ще му е около 5л./100км бензин, а при четиритактовите маслото не се смесва с бензина и ще гори около 2,5л/100км бензин.Като цяло Пияджио са здрави скутери, Веспа, които са мерцедеса на скутерите са с двигатели на Пияджио.

Благодаря много за инфото колега!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Deyan Petrov написа:

Благодаря много за инфото колега!

Ти сериозно ли? Това са глупости! Но за тези неща си има форуми. Някои модели са супер, други имат някакви недостатъци, важи даже за мерцедесите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, JKirilov написа:

Ти сериозно ли? Това са глупости! Но за тези неща си има форуми. Някои модели са супер, други имат някакви недостатъци, важи даже за мерцедесите...

Знам обаче не можах да намеря свястна информация в нета за това попитах тук!

Пък и този мотор не е мой а на баща ми и той пита и му обещах да попитам тук и така!

Моторчето е готиноако трябва да съм честен

Лека вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повтарям, когато става въпрос за съвсем конкретен модел на дадена фирма, той се изписва правилно в гугъля и се почва - Германия, Италия, Сащ, даже Русия. У нас ако има 2-3 останали такива модела, кой ги знае къде са забити.

Хващаш го моторчето, профилактика, проби и караш!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, JKirilov написа:

Не се изказвай неподготвен! Интересно ми е колко скутера си карал през живота си? Нека позная, нито един. Лошо Пияджио няма.Разликата е само във возията и външния вид, и принципа на работа на двигатела.Проблема, е единствено, че не се знае как е каран и подържан от предния собственик и да ли не е върнат километража, при скутерите е елементарно.

преди 6 часа, JKirilov написа:

Кое са глупости? Разхода е така както съм му го казал. Ти Пияджио си виждал само в гугъл, аз до сега съм сменил три скутера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване