Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с sony z5 неоправящ се и след flash...

Препоръчан отговор

на личния ми телефон отдавна се случва една гадория - power button-а като го натискам си заключва екрана и като натисна пак си отключва -> да заключим че със самата лента проблем няма.

след като вече си свърша разговор и искам да затворя при едно натискане на power за да ми светне екрана нищо не става а при второ ми светва екрана за секунда и пак гасне и не мога да затворя...

Ето и параметрите на флаша ако ви хрумне за някоя 'настройка' :

Sony_Xperia_Z5_E6653_32.3.A.0.372_1298-7277_Customized_AU_(by_xperiastockrom.com)

благодаря !

soony.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случва се, аз съм с Xperia XZ 3 и от как се обнови до андроид 10 я имам тази "функция" плюс още няколко. Изобщо май Сони и андроид 10 не са първи приятели, да си опичат акъла кравите че да не ги изяде слънцето със собствена ОС накрая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aвтора да няма проблем със сензора за близост? Би трябвало след приключен разговор, само да отлепиш ухото от телефона и сензора да се включи, сиреч да светне екрана и да си затвориш. Отделно има опция в настройките, двойно натискане на Power бутона, да приключи разговора. Щом при флаш не се оправя, вероятно имаш хардуерен проблем. Аз имах Z5Compact и такъв проблем не съм имал.

преди 2 часа, Bubbles написа:

Случва се, аз съм с Xperia XZ 3 и от как се обнови до андроид 10 я имам тази "функция" плюс още няколко. Изобщо май Сони и андроид 10 не са първи приятели, да си опичат акъла кравите че да не ги изяде слънцето със собствена ОС накрая.

Чакай ъпдейт да фиксне проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Eclipse2G написа:

Чакай ъпдейт да фиксне проблема.

Това е ясно, доста от първоначалните проблеми изчезнаха след не малко ъпдейти, но описания от автора и оше няколко си стоят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да имаш някакъв протектор на екрана? Пробвай да го махнеш, ако имаш и виж да не покрива сензора за близост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване