Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Disabled Фейсбук акаунт

Виж решението Разрешен от RudeBoy,

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди 3 дни, както си бях в един чат в Месинджър, изведнъж ме изхвърли. Като опитвам да вляза във Фейсбук пише "Your account has been disabled. For more information, or if you think that your account was disabled by mistake, please visit the Help Centre." Като отида в центъра за помощ пише "Your account was disabled because we determined that you are ineligible to use Facebook. For more information about our policies, please review the Facebook Terms. If you think your account was disabled by mistake, please contact us." Първо си помислих, че някой ме е докладвал, че нямам навършени 13 години (тъй като профилната ми беше от когато съм на 5), но след това видях че такава опция няма. Като отида на "contact us" иска да кача снимка на лична карта. Качвам я, натискам "Изпращане" и пише: "Не можем да прегледаме решението за дезактивиране на акаунта ви. Имаме по-малко хора на разположение за преглеждане на докладите заради пандемията от коронавирус (COVID-19), затова не можем да прегледаме това решение в момента.". Значи имат достатъчно хора, които да деактивират акаунти, но недостатъчно да проверяват дали е трябвало да ги деактивират. Случвало ми се е да имам банове (да не мога да реагирам, коментирам и правя публикации) за ден, три, седмица, но това не изглежда че има нещо общо. Кажете дали да си правя нов профил или нещо друго. Притеснявам се, че ще изгубя няколко страници, в които само аз имам права.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение

Деактивирането на акаунти е автоматично, като настъпиш котето по опашката определен брой пъти :) , или за еднократно по-сериозно нарушение. Не се прави от хора.

Ако искаш да ползваш тъпия Фейсбук - правѝ си нов акаунт. Но е възможно да те засекат по мейла, по IP адрес, или нещо друго, и да ти баннат и него.

А може просто да го зарежеш, и да си намериш по-смислено занимание, в реалния живот, а не в измисления.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и накрая става нещо друго, пише че акаунда е деактивиран, а като ползваш забравена парола, няма такъв мейл в системата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване