Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Интересуваме, когато чукна някой от контактите ми в Уатсап ми изписва тоя абонат кога за последно е видян.Обаче на само един не ми изписва кога за последно е видян, и въпроса ми е, след като не ми изписва кога за последно е видян, да ли този абонат не ми е изтрил номера.Понеже му писах днес, появиха ми се две сини лястовички, което ще рече че меседжа е прочет, но не ми отговори.Което ме навява на мисълта , че ми е делетнал номера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, franchesko написа:

Понеже му писах днес, появиха ми се две сини лястовички, което ще рече че меседжа е прочет, но не ми отговори. Което ме навява на мисълта , че ми е делетнал номера.

Относно въпросните „лястовички - чавки“ 7 ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ бр.141 | Електронен вестник "Сияние" - значението е:

Цитат

Ако е една чавка - съобщението е изпратено;
две чавки - че е получено от отсрещната страна, но не е било прочетено;
две чавки, които са сини, а не сиви - съобщението е изпратено, получено и прочетено.

Но - защо не предположиш просто, че ... не иска да ти отговаря?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Вaсил написа:

Франко да не би да си е настроил да не показва кога е бил онлайн?

lbe1GXX.jpg

Нищо не съм пипал Васко.Всъщност има още един абонат , на който не ми показва кога за последно е бил онлайн, пък съм сигурен , че не ми е изтрил номера, понеже си пишем постоянно.Как да влезе в тия настройки Васко?

преди 1 час, jhoro написа:

Но - защо не предположиш просто, че ... не иска да ти отговаря?

Няма такъв вариянт Жоре.Някой да не ми отговаря.Всъщност въпросното лице ми отговори, даже си пишем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, franchesko написа:

Нищо не съм пипал Васко.Всъщност има още един абонат , на който не ми показва кога за последно е бил онлайн, пък съм сигурен , че не ми е изтрил номера, понеже си пишем постоянно.Как да влезе в тия настройки Васко?

Франк,не става въпрос за теб а за абоната който търсиш-може да е настроил да не показва че е онлайн (last seen) ,но ти получава съобщенията и ги чете.

Настройките:

Settigs->Account->Privacy->Last seen (чукаш върху него) и ще ти покаже опциите.Имай предвид,че ако избереш Nobody и ти няма да можеш да виждаш кога кой е бил последно онлайн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, VeeeSeLa написа:

:offtopic_s:

Ей тоя Франко ве, само с птиченца се занимава! :D 
Лястовичките отлетяха на юг вече! ;) 

На юг има само пясък и вода, всичко друго е на запад;)

Верен съм ти Веске.Всичко е само по служба.В момента сбирам пари да те водя на Малдивите:cool:

преди 2 минути, Вaсил написа:

Франк,не става въпрос за теб а за абоната който търсиш-може да е настроил да не показва че е онлайн (last seen) 

Настройките:

Settigs->Account->Privacy->Last seen (чукаш върху него) и ще ти покаже опциите.Имай предвид,че ако избереш Nobody и ти няма да можеш да виждаш кога кой е бил последно онлайн.

Ясно. Благодарско!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Верен съм ти Веске.Всичко е само по служба.В момента сбирам пари да те водя на Малдивите:cool:

Ужас! Ти ли чекна, моя отговор за решение по темата? Махни го моля те! Не се шегувай така! 

На юг, на запад, ще объркаме някой чиляк.
Обичам да се шегувам, но да разграничим сериозното от шегата, моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, VeeeSeLa написа:

Не се шегувай така! 

Хората казват: Светът е оцелял, защото се е смял. Аз казвам: Светът е оцелял, защото се е е..л.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, franchesko написа:

Тези настройки не са при теб, а при този, чийто номер не виждаш да е онлайн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване