Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , много пъти сте ми помагали за конфигурации, мои и на приятели , сега дойде момента в който трябва да си купя пак компютърче да поразцъквам . Бюджета ми е 1000 лв , като това е само за машинката без периферия . Трябва ми главно за игри , като таргета ми е Battlefieled 5 . Знам че парите не са достатъчни , но трябва да има вариант . Спрял съм се на 9100f и 1650 супер . Може вместо 1650 супер да купя 1070ти втора ръка .  Видях доста клипове в които се вижда че  спокойно Battlefield 5 си върви на ултра с над 60 кадъра .  Имам чисто ново ССД и ХДД , така че те не са включени в цената и предпочитам 16 рам поне . Не държа кутията да е мега цветна и да се вижда вътре какво се случва .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- колега ако искаш intel -9400F с Asrock B365M Pro4 са 415-420 лева

..... за 600 лева се събират Gskill aegis 16GB 3000, Giga 1650 super, BQ system power 9 500W, Deepcool E-Shield

- за същата цена препоръчвам ryzen 2600X с msi b450M pro VDH Max

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, mr. 5r0ff написа:

груба сметка 1200 лв

?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Име на продукта Бр. Ед. цена Общо
Intel CPU Core i5-9400F 2.9GHz 9MB LGA1151 box 1 279.02 лв. 279.02 лв.
ASROCK B365M PRO4 LGA1151 1 157.07 лв. 157.07 лв.
G.Skill AEGIS DDR4 2x8GB 3000MHz F4-3000C16D-16GISB 1 105.24 лв. 105.24 лв.
Super Flower 500W 80 Plus Bronze King ECO SF-500P14HE 1 94.30 лв. 94.30 лв.
MSI GTX1650 SUPER GAMING X 4G 1 392.22 лв. 392.22 лв.
DeepCool Case mATX MATREXX 30 1 35.72 лв. 35.72 лв.
Междинна стойност: 1 063.57 лв. с ДДС
Натрупани отстъпки: 21.26 лв.
Доставка: безплатна
Обща стойност: 1 042.31 лв. с ДДС

http://nikem-bg.net/cart/61997p1r63390p1r57332p1r63408p1r63799p1r63405p1rf.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... с тази видеокарта в тази кутия зор ще види  - 248mm към 250mm .. освен че и скъпа

https://www.vario.bg/gigabyte-geforce-gtx-1650-super-windforce-oc-4g-gv-n165swf2oc-4gd

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама е MSI, а не гигадръв... и може да е с малко, но се представя и по-добре в игри и бенчове:

... и нищо и няма на кутията, че е и с темперирано стъкло за тези пари. Всичко е сметнато по пи-3,14 !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази видео карта няма никаква нужда от два вентилатора, само ще увеличиш шума в кутията (не че много ще се развъртат де), а разликите в кадрите са в границите на статистическата грешка. На места Палита бие всички :)

Най-доброто предложение в случая е най-евтиното, Palit GeForce GTX 1650 SUPER STORMX OC за около 330лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- джос

... няма ли един път да не се направиш .... казвам си мнението кво пак философстваш..

- боклук за 30 лева ми хвали че бил с темперирано стъкло ... качествата изобщо няма да се хабя да ѝ ги коментирам..... а че с тая карта има 2мм до предния панел не било проблем... и да мисли какво ще се напича и къде ще суче да пуска захранващия конектор покрай касетката за устройства ...

- на евтина система за 1000 лева с нисък клас карта ГОЛЯМА РАБОТА било че е МСИ гейминг х - то нито гореща, нито лакома карта, нито има голямо значение платката за тоя нисък клас... все тая е за 2 кадъра повече, че е клокната... клок става с всяка , а гигата хем добре охладена, хем спира вентилатори в покой, хем добра цена и с 3г. гаранция 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, arestant написа:

- на евтина система за 1000 лева с нисък клас карта ГОЛЯМА РАБОТА било че е МСИ гейминг х - то нито гореща, нито лакома карта, нито има голямо значение платката за тоя нисък клас... все тая е за 2 кадъра повече, че е клокната... клок става с всяка , а гигата хем добре охладена, хем спира вентилатори в покой, хем добра цена и с 3г. гаранция 

То не са и 2 кадъра. Ако ще се коментира 1650S за 400лв. по-добре да се дaдът 10лв. и да се вземе чиста 1660.

Иначе не само гигата е с 3г. гаранция, повечето карти са с толкова, включително MSI и Palit.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, arestant написа:

боклук за 30 лева ми хвали че бил с темперирано стъкло ... качествата изобщо няма да се хабя да ѝ ги коментирам.

Няма и как да коментираш нещо, което си видял само на картинка. Аз съм сглобил няколко машини с тази кутия, и за евтина конфигурация няма аналог. Гаранция 100%, че е с истинско темперирано стъкло!

Започни да пишеш грамотно и може някой да те вземе на сериозно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... кой спори за умрялото стъкло,  казвам ти че има 2мм с картата на мси до драйв касетката... мисли колко е добре за монтажа, за кабела за пцие захранване, за потока в кутията, за охлаждането на картата.... за 30 лева - точно боклук и половина, радвам се, че не съм сглабял в нея, защото нищо не е измислено докрай - нито филтри , нито кабелна подредба, нито лейаут за устройства, нито таван - нищо...... иначе на система за 500-600лева е идеална, за жалост ти я слагаш на всичко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ти повтарям, да не гледаш писания, а поне да пуснеш видеото, където ще видиш, че картата остава НАД "драйв касетката" и има предостатъчно място и за по-дълга карта.

Ти и картата не си погледнал, да видиш къде се намира буксата за захранването...  Спирам да коментирам дебилните ти постове в тази тема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... то това е според лейаута на слота къде ше дойде, дори и с малко стига да се застъпва, реално касетката е ограничението... дебилна е цялата касетка щото спира всякакъв поток от половината преден панел, поне да се махаше... за 30 пари толкос, ама за по-евтини сглобки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване