Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата и недостатъците на пазаруването на храна онлайн

drama
 Сподели

Препоръчан отговор

Напоследък все повече гледам реклами на магазини, които ни предлагат хранителните продукти онлайн. Та се замислям, колко ли са надежни тези неща и колко е на сметка да се прави това. С тази промяна на живота по целия свят, тази опция за пазар хич не е лоша. Но как да разберем, кои от всички сайтове са реални и няма да ни донесат стока, която да не е наред? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали преглеждаш преди да платиш какво точно са ти купили? Или нещо бъркам?
Иначе няма как да си на сметка щото и на тях плащаш за услугата все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи реални сайтове. Ще ти пратят кутия с камък вътре, като продавач от ОЛХ ли ? Или ще ти пратят кашкавал на Маджаров реплика ? :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

Какво значи реални сайтове. Ще ти пратят кутия с камък вътре, като продавач от ОЛХ ли ? Или ще ти пратят кашкавал на Маджаров реплика ? :D 

На това второто изобщо не бих се учудил. 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз доверие нямам на никого - проверени от мен са foodpanda, E-bag и shop.gladen. Трите магазина стават, като за последните знам, че зареждат от хит(заради което ги потобвах), а едни от дугите два(не знам кои) от Фантастико. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука, всеки супермаркет има и сайт към него, на който може да се поръча онлайн.Единствено се рискува със зеленчуците и плодовете.Често съм виждал краставици в супера, които са започнали да пожълтяват или сплути домати, или презрели кивита.Друг е въпроса със готовата храна онлайн.От нея рано или късно ще се разболееш и психически и физически.Да живота е станал много динамичен, но намирайте време да си готвите, ако искате да сте здрави.Здравето на човек е всичко и без него, филма приключва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

от Е баг се усетиха, че са доста търсени и както с много други фирми се получи, започнаха да се оливат с цени и надцекни. Не съм доволен от тях, изполвам shop.gladen.bg и всичко си е наред. Доставките са навреме, цените и качеството са им много добри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Пазаруването на хранителни продукти онлайн навлиза все по-ударно на пазара, в тази пандемия колкото и да ми се излиза , не ми се стои на опашки по магазини, сега вече дори от големите магазини си поръчваш , продукти за вкъщи не само ядене, а това според мен е по - удачния вариант в тази епидемична обстановка.

"Богато разнообразие от стоки за кухнята и бита Виртуалните супермаркети обновяват постоянно своите наличности, както и разнообразието от продукти. Така шансът нещо, което ви трябва, да липсва във виртуалния магазин е наистина малък. Чрез този тип пазаруване бихте могли да си поръчате както разнообразие от хранителни продукти, така и стоки, свързани с бита и почистването на дома ви."

https://blog.samo.bg/pazaruvaneto-na-hranitelni-produkti-online-navliza-vse-po-udarno-na-pazara/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...