Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Повече вентилатори на MSI B450-A PRO MAX

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам въпросното дъно от заглавието. Към него са свързани 3 броя 3-пинови вентилатори от кутията (от предния панел). Остана ми само един свободен 4-пинов конектор за четвърти вентилатор, но аз искам да сложа още 3 вентилатора (изкарващи въздух). Два отгоре на кутията и един отзад. Предложете ми решение за някакъв разклонител от дъното или с molex към захранването. Останалите компоненти можете да видите от подписа ми (стига да е видим).

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията идва с 3 вентилатора на предния панел. Те от своя страна вкарват хладен въздух, но няма кой да изкарва топлия освен единия от охлаждането на процесора. Опитвам се да създам добър въздушен поток на входа и изхода на кутията. Или на първо време да сложа само един отзад на кутията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си манияк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване