Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оценка На Конфигурация

Aikas
 Сподели

Препоръчан отговор

Добре бе, не можеш ли да напишеш характеристиките на няколко реда, вместо да ни караш да цъкаме на 11 линка, и да чакаме да се отварят снимки?... :angry:  Аз лично не бих си правил труда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То няма много какво да се гледа.

Картата е около 80-100 лв макс, като няма да има голям интерес към нея.
Процесора и той горе-долу там, също без голям интерес към него.
8 GB РАМ около 50-80 лв макс
Монитора е 100 лв най-много
Хард диск 1TB около 30-40 лв.
Клавиатурата изглежда в лошо състояние че да се продава, а и не мисля че някой ще има интерес.

И остава дъно със захранване, които не видях какви са, но спрямо останалите части не мисля че ще са повече от 150 лв общо.
По-старите дъна масово са по 50 лева, а захранването ако е някое 80+ с добър стандарт към 600/750 W може да качи между 50 и 100 лв, но едва ли.

Като това са цени на отделно т.е. малко по-високи с идеята, че на някой наистина му трябва тази част и затова би инвестирал.

Иначе ако го продаваш цял ще е някъде около 300 лв без монитора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...