Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не мога да си вляза в профила през Google Chrome...?

Препоръчан отговор

Здравейте! 

След излизане (log out) от фейсбук на Chrome ми излиза този поп-ъп, като на прикачената снимка и като му дам "вход", не ми дава да вляза, а просто презарежда страницата.  Като му дам "отказ" - същото. Първо помислих, че е някакъв глич и изтрих кеша от преди един ден (24 часа), но не се оправи. Преинсталирах и Chrome-a, но отново същата работа - явно помни настройките.

От друг браузър на същото устройство се влиза без проблем, от друго устройство чрез Chrome пак се влиза. Не разбирам какво ли го блокира и дали не е някакъв опит за фишинг, макар че то даже не дава да се въведе имейла.

На някои случвало ли му се е? 

Благодаря!

image.png.61d51f0d7c5643905067bcf73a70310e.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кеша си изчистил, а бисквитите, логовете и историята?
Изтрий всичко това и пробвай пак.
Огледай си и добавките, пробвай да ги изклщчваш една по една за да видиш дали някоя не нещо не дава ефект.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Bubbles написа:

Кеша си изчистил, а бисквитите, логовете и историята?
Изтрий всичко това и пробвай пак.
Огледай си и добавките, пробвай да ги изклщчваш една по една за да видиш дали някоя не нещо не дава ефект.

Под кеша имам предвид със всички отметки, но само за 24 часа, дали не трябва за повече. По принцип добавки нямаше много, но ще пробвам. Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Хрома е??? Номер версия, актуалната ли е …
През коя страница на Facebook влизаш? Показва ли прозореца за вход - с полета за име и парола?

Пп. Изобщо - от какъв зор излизаш от профила си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един вариант :

1. Деинсталирате хром
2. Триете папка google намираща се
C:\Users\Nom\AppData\Local
3. Сканирате за остатъчни файлове с програма тип Ccleaner или изпълнявате първата стъпка с програма като Revo uninstaller https://www.revouninstaller.com/fr/ като след деинсталирането се прави пълно сканиране за остатъчни файлове и т.н.
4. Рестартирате компютъра
5. Инсталирате последната версия на хром
6. Надявате се на успех.

24 часа мисля че е достатъчен интервал за почистване на кеш, бисквити и т.н. но то си и зависи от кога е проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, jhoro написа:

А Хрома е??? Номер версия, актуалната ли е …
През коя страница на Facebook влизаш? Показва ли прозореца за вход - с полета за име и парола?

Пп. Изобщо - от какъв зор излизаш от профила си?

Актуална си е версията, нали съм написал, че го реинсталнах също. 

facebook.com но пренасочава към локалната на ългарски, което е нормално и на другите устройства го прави.
Показва прозореца за вход  полетата, но веднага след това изкача този поп-ъп. На снимката се вижда как точно го закрива. 

Става дума за профила на приятел, който не е много вещ технически, който ме помоли да го погледна и да кажа защо се получава така.image.png.9893193fcd799c3ea19f1f300054e81d.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, lowriderzzz написа:

Това не изтрива локалните папки, където се пазят данните. Може да пробваш опцията за reset: https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=en

Пише и за някаква опция за добавяне на нов профил, може и нея да пробваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че наскоро си го инсталирал (Хром) не дава гаранция, че няма по-нова версия. Излязла междувременно.
facebook.com но пренасочава към локалната на ългарски, което е нормално и на другите устройства го прави.
Показва прозореца за вход  полетата, но веднага след това изкача този поп-ъп. На снимката се вижда как точно го закрива.

За скрийншота - гледам на телефон и … не е същото, като видимост!
За съобщението - ми нормално е, да „не сте в профила си” - нали в момента ще влизаш!
Довечера ще пробвам същата гимнастика на лаптопа.
Пише и за някаква опция за добавяне на нов профил, може и нея да пробваш.

Нов профил … за Фейсбук ли говориш или за профил в Google?

За браузъра - Фейса си е просто сайт, за който има запомнени „user name” и „pass”. Той автоматично попълва полетата и улеснява логването. Въпросното съобщение (в поп-ъп) е от Фейса - не от браузъра.

Пп. В момента пробвах „изход - вход” от мобилната версия https://m.facebook.com, през Google Chrome.
Без проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Bubbles написа:

По описания начин?

Е, не. По 'бабешкия начин. Ще пробвам с предложеното, благодаря!

преди 7 часа, jhoro написа:

За браузъра - Фейса си е просто сайт, за който има запомнени „user name” и „pass”. Той автоматично попълва полетата и улеснява логването. Въпросното съобщение (в поп-ъп) е от Фейса - не от браузъра.

Защо от друг лаптоп или от телефон и пак през Chrome си се логва без проблем?

Цитат

Пп. В момента пробвах „изход - вход” от мобилната версия https://m.facebook.com, през Google Chrome.
Без проблем!

И при нас така, но на текущия лаптоп нещо сякаш се е сбъгясало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, lowriderzzz написа:

Защо от друг лаптоп или от телефон и пак през Chrome си се логва без проблем?
И при нас така, но на текущия лаптоп нещо сякаш се е сбъгясало.

Значи - ползва се не „най-доброто“, а ... работещото решение!
Фейсбук през другия браузър - не през Chrome.
И спира (съответния потребител) да си тормози главата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Значи - ползва се не „най-доброто“, а ... работещото решение!
Фейсбук през другия браузър - не през Chrome.
И спира (съответния потребител) да си тормози главата.

Е, да то в момента е така. Просто ми беше интересно що за глич е това. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване