Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет . Купих си ДВР с камери но не мога да ги гледам от разстояние .
Настроил съм рутера както трябва и продължава да не може .
Единственно ги пуска с Интернет експорер и то при положение че изтегля някакъв плъгин и тогава ги пуска .
Гледах от разни сайтове за настройките на рутера и вкарването на ай пи то и отваряне на портове и не става работата . Нито от таблет мога да гледам нито от друг компютър освен моя през интернет експлоръра с изтегления плъгин .
DVR combo kit - model : KYX 7004H-4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, dzaabo написа:

Привет . Купих си ДВР с камери но не мога да ги гледам от разстояние .
Настроил съм рутера както трябва и продължава да не може .
Единственно ги пуска с Интернет експорер и то при положение че изтегля някакъв плъгин и тогава ги пуска .
Гледах от разни сайтове за настройките на рутера и вкарването на ай пи то и отваряне на портове и не става работата . Нито от таблет мога да гледам нито от друг компютър освен моя през интернет експлоръра с изтегления плъгин .
DVR combo kit - model : KYX 7004H-4

Все още има DVR-и, които работят само със старите версии на IE, заради ActiveX контролите.... Алтернатива може да бъде някаъв CMS - примерно NVMS-1000

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според описанието моделът е с
"* CMS centralized management platform"
"* Възможност за наблюдение от телефон"
Значи опира до настройки на DVR - в настройките може и да има опция за активиране на достъпа от мобилен телефон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

Според описанието моделът е с "CMS centralized management platform" и с "* Възможност за наблюдение от телефон"

Предполагам, че за AndroidOS iVMS-4500 ще "захапе". Друг е въпроса, че за 130 лв.....ДВР+4 камери... не знам какво ще се вижда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми не е дали ще виждам и какво .
Въпроса ми е дали може да се подкара да се гледа през нета от всякъде .
Имам телефон и таблет с андроид . Нито едното не иска да го подкара , нито през друг комп .
Рутера съм му направил настройките щом тръгва през експлоръра !
Сега идеята е да тръгва като се вкара ай пи то в адресната лента на даден браузър и то да ми покаже камерите ..
Щом пиша тука значи доста изчетох и гледах какви ли не клипове и си играх с настройките и на ДВР и на Рутера .
Идеята ми е някой ако вече се е сблъсквал с подобно нещо да каже как се подкарва да работи с всякакви браузъри .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, dzaabo написа:

Въпроса ми е дали може да се подкара да се гледа през нета от всякъде

Да, ако наистина си отворил необходимите портове и си резервирал по MAC частното IP на ДВР-а. Естествено, публичното ти IP трябва да е перманентно

преди 10 минути, dzaabo написа:

Имам телефон и таблет с андроид . Нито едното не иска да го подкара , нито през друг комп .
Рутера съм му направил настройките щом тръгва през експлоръра !
Сега идеята е да тръгва като се вкара ай пи то в адресната лента на даден браузър и то да ми покаже камерите

Вече ти казах, че голяма част от пръчките, разчитат на ActiveX и в този смисъл, само IE може да се ползва (по старите версии), след съответните настройки за изпълнение на контролите. През "даден" браузър няма начин. За Android си има съответните приложения, за настолните OS - съответния CMS. Инсталираш, настройваш и гледаш

преди 16 минути, dzaabo написа:

Щом пиша тука значи доста изчетох и гледах какви ли не клипове и си играх с настройките и на ДВР и на Рутера

Само с гледане, обикновено не става

преди 17 минути, dzaabo написа:

Идеята ми е някой ако вече се е сблъсквал с подобно нещо да каже как се подкарва да работи с всякакви браузъри .

Сблъсквал съм се със стотици такива - с "всякакви" браузъри няма да стане. Изобщо.....идеята за видеонаблюдение през браузър умря отдавна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно . Разбрах за какво иде реч .
Благодаря ви за информацията .
С две думи .... Не Стаааа. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааааа :)
Да се похваля че успях да ги подкарам за Андроид с приложението KMEye !!!!
Това го пиша ако някой изпадне в моето положение да знае какво точно да търси !
Продължавам обаче да се боря да го подкарам и  с отдалечен достъп от Компютър .
Ако успея ще пиша тук за да помогна и на други !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dzaabo написа:

Такаааааа :)
Да се похваля че успях да ги подкарам за Андроид с приложението KMEye !!!!
Това го пиша ако някой изпадне в моето положение да знае какво точно да търси !
Продължавам обаче да се боря да го подкарам и  с отдалечен достъп от Компютър .
Ако успея ще пиша тук за да помогна и на други !

Щом захапва с KMEye на Android, значи с NVMS-1000 ще работи под Windows

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, NewRedDragon написа:

Щом захапва с KMEye на Android, значи с NVMS-1000 ще работи под Windows

На мен цялата идея ми е когато вкарам ай пи то от чужд компютър да мога да си видя камерите .
Не мога да инсталирам разни програми на чужди компютри . Примерно идвам ти на гости и почвам да те моля , абе я да инсталираме софтуер да си гледам камерите .. Не става така .
Просто самия DVR ми е менте и не се получават нещата както тряя .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dzaabo написа:

Примерно идвам ти на гости

И си ги гледаш на телефона. Колко са хората, които ще те пуснат на компютъра си? А следите от използването на софта за гледане на камерите от чужда машина?
Другият вариант е, ако все пак те допуснат,  да ползваш портативна програма за гледане и да я ползваш от флашка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, цър-вул написа:

И си ги гледаш на телефона. Колко са хората, които ще те пуснат на компютъра си? А следите от използването на софта за гледане на камерите от чужда машина?
Другият вариант е, ако все пак те допуснат,  да ползваш портативна програма за гледане и да я ползваш от флашка.

За портативна програма не се бях замислял ... Хи хи ...
Въпроса е сега да намеря подобни и да видя на коя ще тръгне ментето :D
Благодаря ти за идеята !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване