Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Asus Transformer Book T100

Препоръчан отговор

Здравейте! Нова съм тук и се надявам да ми простите, ако въпроса не е зададен подходящо и не на място!

Децата учат он-лайн и се наложи да вземем за временно ползване от училище устройство. Дадоха ни Asus Transformer Book T100, но след няколко дни работа с него, днес се опитваме да го пуснем и не се получава! Заредих го и лампичката светна в бяло, но когато натисна копчето да се стартира чува се, че стартирва и след 8-10сек. се чува "цък" и изключва. Така няколко пъти и все не се стартира!!!

Какъв може да е проблема? 

Благодаря на отзовалите се предварително! Хубав ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, venicuela1980 написа:

Какъв може да е проблема? 

Може например да не му е заредена батерията :) 

Не знам каква е тази лампичка, която светва в бяло. Таблетът си има индикатор за нивото на батерията. Ако е сигурно, че е заредена - значи се е развалил. Пратете го в сервиз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора! 🙂 Заредих устройството! Когато е изхабена батерията свети в оранжево, а при заредена свети в бяло!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване