Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква употребявана кола да си купя до 15к лв?

Препоръчан отговор

Здравейте, имам страхотно затруднение при избор на автомобил...Налага ми се да сменя старата... Търся си по скоро градска кола,( средно изминати км на ден при мен е 40км) ползвам я ежедневно. Предпочитам седан,  здрава,и нескъпа за подръжка.  Старата ми кола е пасат1.9 тди. Служи ми вярно но вече издава багажа... Бях се насочила към Пасат7 2012.. сега ми харесва Тойота Авенсис...и какво ли още не... Харесва ми дизайна им а всичко останало ми е мъгла. Ще се радвам ако някой ми предложи модел и марка. Не мислех че е толкова труден избора! Аз не разбирам от коли изобщо и всички около мен ме объркват.  Ще се радвам ако някой с опит сподели мнение. Благодаря ви предварително 😊

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hana Vn написа:

Здравейте, имам страхотно затруднение при избор на автомобил...Налага ми се да сменя старата... Търся си по скоро градска кола,( средно изминати км на ден при мен е 40км) ползвам я ежедневно. Предпочитам седан,  здрава,и нескъпа за подръжка.  Старата ми кола е пасат1.9 тди. Служи ми вярно но вече издава багажа... Бях се насочила към Пасат7 2012.. сега ми харесва Тойота Авенсис...и какво ли още не... Харесва ми дизайна им а всичко останало ми е мъгла. Ще се радвам ако някой ми предложи модел и марка. Не мислех че е толкова труден избора! Аз не разбирам от коли изобщо и всички около мен ме объркват.  Ще се радвам ако някой с опит сподели мнение. Благодаря ви предварително 😊

Колата е като жената да знаеш! Колкото повече го избираш толкова повече ще си биеш главата после. Набележи си кола която на теб ти харесва и преди всичко отиваш в сервиз които наистина разбират да ти я закачат на диагностика и да ти дадат съвет дали наистина си струва.

Първата ми кола беше Опел Астра 1996 бензин и 3 години с нея нищо не бях барнал и колата ми струваше на година 50-60 лв като изключим винетките, данъците и застраховките.Бях изключително доволен!!

Сега карам Mercedes S 350 Long 2010г. която успях да взема за 15000 лв точно, по-големият проблем е, че на година тая кола ми ляга повече от хилядарка.

Купуваш си кола която да ти е по джоба, а не такава която да ти хваща окото, но не можеш да я притежаваш. 

Моето мнение -  Ако имаш повече парички за поддръжка след това скачай на Мерцедес или в противен случай си продължи към Пасат или виж някоя Opel Insignia, знам че много разбирачи ще кажат, че не струват, но.. Няма да съжаляваш. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изневерявай! 

Това е моя съвет, но ако си решил ... хм ... определено ще те омаят, че от японка по-убаво нема ... скачай смело и виж колко е теснъ ... :)

Пасатът си е Пасат!!!

Успех!!! 

п.п. За градска може да слезеш на VW Поло ... Голфа е "междинка" ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ще си вземете нова Daciq Logan

А най-хубавата кола е служебната, след нея е новата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Baininja написа:

Колата е като жената да знаеш! Колкото повече го избираш толкова повече ще си биеш главата после. Набележи си кола която на теб ти харесва и преди всичко отиваш в сервиз които наистина разбират да ти я закачат на диагностика и да ти дадат съвет дали наистина си струва.

Първата ми кола беше Опел Астра 1996 бензин и 3 години с нея нищо не бях барнал и колата ми струваше на година 50-60 лв като изключим винетките, данъците и застраховките.Бях изключително доволен!!

Сега карам Mercedes S 350 Long 2010г. която успях да взема за 15000 лв точно, по-големият проблем е, че на година тая кола ми ляга повече от хилядарка.

Купуваш си кола която да ти е по джоба, а не такава която да ти хваща окото, но не можеш да я притежаваш. 

Моето мнение -  Ако имаш повече парички за поддръжка след това скачай на Мерцедес или в противен случай си продължи към Пасат или виж някоя Opel Insignia, знам че много разбирачи ще кажат, че не струват, но.. Няма да съжаляваш. ;) 

Дори пасата ще стъпва на повече от хилядарка на година, което е съвсем нормално. Аз карам е60, само за рециклиране на фаровете ми взеха 300лв (без крушки). Всички услуги за скъпи, като сметнеш дискове и накладки отиваш пак на 500лв, без смяната.. ако не и на повече, зависи от колата и марката на частите. Аз предпочитам да взема по-качествена марка, защото издържа повече и си оправдаваш дадените пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тойота Авенсис...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, цър-вул написа:

За тези пари ще си вземете нова Daciq Logan

А най-хубавата кола е служебната, след нея е новата.

Ще вземе, ама друг път. Баща ми ходи миналия месец да си вземе Dacia Logan MCV за 16050лв. 

Да, ама не. Те базови модели не вкарвали, а ако искал можело да си вземе по-скъпия модел.

Показва им 16000лв кеш пара, и иска да плаща всичко на куп без лизинги, банки и тн., а те не искаха да ги вземат. Мошенници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване