Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на телефон между тези модели

Препоръчан отговор

Здравейте, предподписах договор и мога да взема телефонче не искам да е  много скъп и с моя план мога да взема някой от следните

Huawei P smart pro 2021

Redmi Note 8 Pro

P40 lite

Какво бихте ме посъветвали?

Това, че няма google play не е проблем при huawei.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти е 6-тата тема за избор на телефон :) . Защо просто не ги обединиш в една?...

"Huawei P smart pro 2021" - няма такъв модел. Има P smart pro, и P smart 2021.

Ако ти е важна камерата на телефона - избери Xiaomi-то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е доста теми напусках но постоянно излизаше нещо :D 

Да камерата е горе долу важна но и другите не снимат зле явно ще е каквото ми хареса повече в магазина.

за подарък на брат ми е така,че каквото купя такова :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз от няколко дена съм с P smart 2021. Мога да кажа само хубави неща за него :) , с две уточнения - не играя игри, и не ползвам камерата, DSLR-ът винаги е с мен. Як екран, издръжлива батерия, звукът при разговор е чист и силен, GPS-ът лови мястото за 2-3 секунди, намерих си приложенията, които ползвам, даже и без Google Play, не усещам насичане и лагване - какво повече му трябва на човек?...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами игри не играе ще се използва за instagram faceboock и т.н  след като няма google play youtube има ли вариант да се свали? Хареса ми и на мен p smart-а.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приложението YouTube го намерих, свалих и инсталирах. Обаче, за да тръгне, иска да му инсталирам и Google Play Services. И тях ги намерих, и предполагам, че могат да се инсталират, обаче не ги искам в телефона си :mad: .

Има алтернативи - да се ползва през браузъра, или приложения, които вършат същата работа. Има разни такива в Huawei App Gallery, но не съм ги пробвал.

50714577307_fa16a7234d_z.jpg

ПП. Пръстовият отпечатък е на бутона Power - много яко! :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Redmi Note 8 Pro

Вземи това ако е важно да се ползва телефона със всичко. Ако ше го ползваш като слушалка или да се самонавиваш че може и без гугъл си вземи Хуавей. Ако толко ти е мерак за Хуавей вземи миналогодишен модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kristian Denkov написа:

youtube има ли вариант да се свали? 

Поиграх си малко, и:

50715286016_814e1d1a01.jpg

Не е баш същото приложение, защото се отваря през браузър. Интерфейсът е малко по-различен, но предлага същите функции.

ПП. Скрийншот се прави с двойно почукване с кокалчето на пръста по екрана :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах вчера ревюта т.н ами мисля, че това е телефона разрових малко може да се качи  google services влиза в бюджета перфектно. И с тази 5000mah батерия ме впечатли днес ще ходя да го видя на живо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте, взех телефона подарих го. Така абослютно всичко се прехвърли от старото Redmi 5  савали си faceboock instagram snapchat waze и т.н единствено с youtube имахме проблем не можем да се логнем в профила 😕 ще го мъчим малко иначе за youtube се изпозлва youtube vanced хубавото е, че може да се гледа даже на изклюяен телефон. 

И за телефона: Като дизайн супер, камера супер, батерия държи, а беше на 40% общо взето първите 4 часа перфектни :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване