Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, понеже вкъщи съм с 2 рутера, който единият е с 2 антени, а другият с 1. Този рутер, който е с 2 антени не съм доволен от него и затова често сменях на този с 1 антена, докато от Булсат не решиха да ми го спрат, под предтекст, че нямало как да има 2 работещи рутера вкъщи. Интернета вкъщи е ужасен и не мисля че има нужда да се дават пари за нов, защото положението си е трагично така или иначе. Та въпросът ми е има ли как да вляза в този рутер понеже той е блокиран от тях или поне някак си да ги убедя да ме оставят да имам достъп и до него, понеже говорих и ми казаха, че трябва да избера между единият и другият. Или пък има ли как някак си 2та рутера да се свържат помежду си, без да имам достъп до единият (защото съм почти сигурен, че няма да ми дадат достъп) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Athroenus написа:

Та въпросът ми е има ли как да вляза в този рутер понеже той е блокиран от тях или поне някак си да ги убедя да ме оставят да имам достъп и до него, понеже говорих и ми казаха, че трябва да избера между единият и другият. Или пък има ли как някак си 2та рутера да се свържат помежду си, без да имам достъп до единият (защото съм почти сигурен, че няма да ми дадат достъп) 

Сложни изречения и отговора като синтез е: Не!!!

Забравяш за "рутера" на Булсат!!! 

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Athroenus написа:

Здравейте на всички, понеже вкъщи съм с 2 рутера, който единият е с 2 антени, а другият с 1. Този рутер, който е с 2 антени не съм доволен от него и затова често сменях на този с 1 антена, докато от Булсат не решиха да ми го спрат, под предтекст, че нямало как да има 2 работещи рутера вкъщи. Интернета вкъщи е ужасен и не мисля че има нужда да се дават пари за нов, защото положението си е трагично така или иначе. Та въпросът ми е има ли как да вляза в този рутер понеже той е блокиран от тях или поне някак си да ги убедя да ме оставят да имам достъп и до него, понеже говорих и ми казаха, че трябва да избера между единият и другият. Или пък има ли как някак си 2та рутера да се свържат помежду си, без да имам достъп до единият (защото съм почти сигурен, че няма да ми дадат достъп) 

Те от Булсат как разбраха , че имаш втори рутер, нима си им звънял да кажеш , че имаш личен проблем с нета т.е. с твоят си рутер ?

Може да им звъннеш и да им кажеш, че ще ползваш само техният .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, JohnTRIVOLTA написа:

Може да им звъннеш и да им кажеш, че ще ползваш само техният

И от този момент нататък започваш всеки ден да им звъниш и да се жалваш, че в другата стая нямаш интернет. Докато им писне и ти дадат достъп. Или да дойде техник и да ти свърже втори рутър (твоя) за разширяване на обхата.
Или просто обясняваш, че с техният рутър няма сигнал в другата стъая и искашп да ти пуснат разширител//повторител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.12.2020 г. в 11:23, цър-вул написа:

И от този момент нататък започваш всеки ден да им звъниш и да се жалваш, че в другата стая нямаш интернет. Докато им писне и ти дадат достъп. Или да дойде техник и да ти свърже втори рутър (твоя) за разширяване на обхата.
Или просто обясняваш, че с техният рутър няма сигнал в другата стъая и искашп да ти пуснат разширител//повторител.

Защо трябва да идва чак техник за да му свърже втори рутер към главния? и честно казано не знам как на някои хора не им светва пипито, че могат да си свържат втори рутер към главния ами дават излишни пари за второ прекачване 😅😅😅

Купуваш си кабелче  5-6лв. струва и просто свързваш от главния към втория рутер където е първото гнездо(в повечето случаи е различен цвят) 

(ЦЪКНИ ТУК ЗА ДА ВИДИШ КАБЕЛА)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване