Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Iphone внезапно угасна... Помощ

Препоръчан отговор

Здравейте, хора! Много харесвам този форум, още от малка като имам някакъв проблем, съм се обръщала тук и винаги съм намирала помощ. Малко по-надолу ще разберете защо ми се наложи да си направя нова регистрация.

Минавам към проблема... Айфон 6 плюс е телефонът.

Снощи, докато си цъкам на айфона, който беше на зарадно, внезапно се появиха някакви шарени ленти буквално по целия екран, нищо друго не се виждаше. Естествено, изключих го с продължително натискане на Слийп бутона, но както може би се досещате от заглавието на темата... След това изобщо не се включи повече. Тъй като подготвям един проект, бях влязла да проучвам нещо в един малко по-необичаен сайт, поради което помислих, че се касае за вирус. Но след това решихме да влезем в сайта от чужд телефон и нямаше абсолютно никакъв проблем, затова изключвам тази възможност. След това говорих с приятелка, която ми каза, че нейният айфон е направил същото след намокряне. Мислих доста и се сетих, че по-рано днес, когато готвих, го напръсках с вода, но според мен не беше нещо "уау", просто го забърсах и поне 2-3 часа след това си работеше. По-скоро го отнесе кейсът. Тя каза, че и нейният е "умрял" така и след сушене на парното, се е "съвзел". Наясно съм, че с действията си може да съм влошила ситуацията. Проблемът е, че е неделя, няма кой да ми го оправи, а и утре съм рожденичка, но покрай този пръстов отпечатък съм си забравила едни от най-важните пароли, тъй като са много сложни. Естествено, имам ги записани, но са в София. Гадно е на рождения си ден да си без телефон, социални мрежи и нищо като цяло...далеч от вкъщи :/ На мен дори ми е купен нов телефон, който ме чака в София, но просто сега имам спешна нужда от този, само да изкрета още 2-3 дни... А и като цяло имам много спомени, файлове на него, които не бих желала да загубя. Пробвах хард рестарт, зареждане, какво ли  не - телефонът е просто като умрял. Обаче когато някой ми звъни, дава свободно. Това е още по-гадно. Също така започнах да го щракам произволно в отчаянието си и на няколко пъти извибрира, значи не е съвсем умрял... Ако е от значение, паметта му беше препълнена и също така дисплеят беше потрошен, но си работи поне 6 месеца така без проблем, знаех, че ще го сменям и затова не съм го оправяла. Също така пробвах да го включа към лаптоп с юсб, но никаква реакция от страна на устройствата. Извинявайте много за романа, но всякаква информация ще ми бъде от полза, бих пробвала всякакви варианти да го съвзема, а ако не - очаквам предположения какъв може да е проблемът. Благодаря предварително, добри хора, желая Ви прекрасни празници, здраве, мир и любов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно проблема е в дисплея ,повече яснота в сервиз . Не мисля ,че има какво да направите към момента повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А примерно ако е изгорял дисплеят, тогава защо самият телефон не звъни, когато ме търсят, не вибрира, когато ми пишат и буквално стои в замръзнало състояние като изключен, това нормално ли е при изгорял дисплей? Някой сблъсквал ли се е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ZlatiBG написа:

А примерно ако е изгорял дисплеят, тогава защо самият телефон не звъни, когато ме търсят, не вибрира, когато ми пишат и буквално стои в замръзнало състояние като изключен, това нормално ли е при изгорял дисплей? Някой сблъсквал ли се е?

Не е нормално при изгорял дисплей , както описвате прилича на проблем с чип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря ти. Такива ядове никой друг телефон не ми е давал, дори най-големите евтинджоси. Уж много висок клас ги водят Айфоните, но аз съм повече от разочарована. Ще пиша какъв е проблемът, ако изобщо разбера и ако изобщо отново заработи това чудо, което ме остави точно в навечерието на Рождения ми ден 😪

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато искаш да си имаш файловете ги слагаш на три независими места и когато едното изгърми веднага му намираш заместител.Щом ти е потрошен дисплея намери някой да ти го свали и тогава си звънни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване