Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв е принципа на действие на фитнес гривните ?

Виж решението Разрешен от ostavime,

Препоръчан отговор

По какъв начин фитнес гривните отброяват крачките, нивото на кислород в кръвта и другите екстри, които има в тях ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение

Имат сензор отдолу, който при контакт с ръката ти прави необходимите измервания. 

Аз нося часовник GT 2 Huawei и смея а твърдя, че е супер прецизен в измерванията на всичко, което има като опции да мери. Той има 4+ сензора отдолу. Вече повече от година нямам никакви грижи и съм много доволен. Свързан с телефона е чудесен. Препоръчвам. 

AndroidPIT-Huawei-Watch-GT2-Back-w782.jp

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам шаоми ми банд 2, по едно време я носех/ползвах, но според мен е ала-бала. Единствената екстра за мен е да показва и вибрира ако някой ти звъни по телефона. Иначе, както е написал #ostavime свързва се с телефона чрез блутут и засича това онова. За крачките май е чрез г-сензор, нивото на кислород не е ли само при епъл уоч последен модел?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насищане на кислород няма как да се измери на китката. Това се мери на ПАЛЕЦА или на меки тъкани като ухото със специален уред, който следи за цвета на кръвта.

А колкото до другите"екстри" е пълна ШИТНЯ.

Крачките може да си ги мериш и с телефон.
Кръвното е до долу като показания.
Няма значение от марката.

Достатъчно клипчета има из нета как се мери пулс, кръвно и кислород на краставица, домат и т.н.

Не случайно в упътването на тия шитни пише, че данните не се използват за медицински цели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересуваше ме по специално по какъв начин отчита крачките. С тръскане на ръката ли с махане според ходенето ли .....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж първо какво си питал.
А после вземи тая гривна и я маай и я тръскай и сам щеше да стигнеш до отговора, а не да пускаш цяла тема за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам не фитнес гривна, а часовник Casio с крачкомер, той си ги отчита крачките и без да махаш с ръце (ако носиш чанта в нея ръка примерно), в същото време не отчита крачки ако стоиш на място и само махаш с ръце все едно ходиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Чичо Чарли написа:

Виж първо какво си питал.
А после вземи тая гривна и я маай и я тръскай и сам щеше да стигнеш до отговора, а не да пускаш цяла тема за това.

Нашия, много си отворен бе ! Като си толко нервен си траскай главата в дувара, пък и никой не те кара да ми отговаряш !  ! ! Акъл от зелена тиква не искам !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Чичо Чарли написа:

Много си нервен нещо :)
Пий си хапчетата редовно.

И спри дрогата.

На малоумни въпроси как да ти се отговори малоумнико ?

Тъпанар ! Не знам защо не са те баннали още модераторите ! Нещастник дето не знае, защо е жив ! Мъртво родено проклето копеле ! Ако ще да ме блокират ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване