Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Офис пакет за Уиндоус 7

Препоръчан отговор

Дадоха ми лаптоп с Уиндоус 7 и няма офис пакет. Може ли да се инсталира допълнително и ако може как ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатният вариант за инсталация е Libre Office.

Ако искаш Microsoft Office трябва да го купиш или да ползваш безплатната им онлайн версия.

Можеш да ползваш безплатно също и онлайн приложенията на Google. От скоро поддържат Microsoft форматите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, от някой тракер например... аз съм с някакъв Office 2007 Enterprise, но все го ползвам толкова рядко, че ми е все тая какъв е.

Иначе официално безплатни има например OpenOffice, ,както и други:

Цитат
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем да си купя някакъв пакет ! По точно на дъщеря ми подариха този лаптоп да учи онлайн ( студентка е ) та за нея питам как стоят нещата ! Щом няма свободно теглене на такъв пакет, още утре ще и дам пари да иде в сервиз да и го инсталират ! Аз не съм добре с IT технологиите, но тя се справя !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко години почнах работа в нов офис на една фирма. На компютрите, които ни дадоха, имаше инсталиран MS Offise, напълно легален. Обаче имаше някакъв проблем, не можеше да се активира. Извикахме IT спец от фирмата, от която беше закупен. Той се мъчи два часа, не успя да го оправи, сложи ни Libre Office, и ни каза да ползваме него, докато оправи другия. И ние си го ползвахме, и нямахме проблеми.

Та идеята ми е - сложи си Libre Office. Няма да усетите разлика, а за домашно ползване няма смисъл да се дават пари за платения пакет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване