Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възможни причини за болка в гръбнака?

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо да подчертая, изобщо не е лесно да отида на преглед в момента, на всякъде е лудница и като отида на дадени места, искат да си правя тест за Ковид-19 и ми задават различни въпроси, а изобщо нямам симптоми на корона, за това тук правя запитване. На 31 години съм, от известно време ме боли кръста, не е страшно, явно от натоварване или някой нерв, но самия гръбнак, в област малко над кръста, като стисна с пръст на определено място гръбнака, там диск или друго е, ме боли, усещам болка при самото натискане на самия гръбнак, но само като натисна, иначе не го усещам. Не му обърнах внимание, но тази болка при натискане с пръст продължава вече четвърти месец, имате ли някакви предположения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не натискай там.

2. Без преглед при специалист и снимка няма как да се даде точен отговор.

Може да е от неудобно легло, неправилна стойка при работа, естеството на работата и много други неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах в предвид предположения и възможни причини, точен отговор ми е ясно че няма. Примерно при натиск на определено място в гръбнака може да е това, няма как да е онова, предполагам. Това не търпи отлагане, ама с този вирус не е лесно да се отиде на преглед, колкото и както да звучи.

Отивам за болка в гърба, а ще ме изкарат болен от Ковид, при условие че се чувствам перфектно, е така седят нещата около мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване