Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем връзка лаптоп към ТВ

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблема е, че когато съм вързал лаптопа (Lenovo L340) към телевизора(Samsung) с HDMI кабел и затворя капака на лаптопа забива картината проектирана на телевизора. Настроил съм опцията при затваряне на капака на лаптопа на: "do nothing"!  Явно обаче при затваряне на капака все пак се променя нещо (губи връзка ли, не знам). Примерно играя игра на лаптопа, закачам с HDMI кабел към ТВ. и всичко се проектира 1:1.Затворя ли обаче капака, картината на ТВ. замръзва, а също и блутуут геймпада спира да действа. Интересно един път нещата се получиха и използвах пълноценно ТВ. екрана при затворен лаптоп, но последните няколко пъти не ми дава.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо го затваряш? Не може ли да му дадеш да ти проектира само на телевизора, ако не искаш да се вижда на лаптопа. Някъде някой беше казал, че някой лаптопи вземат въздух измежду клавишите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато му дам да проектира на телевизора - няма проблем, екрана на лаптопа загасва и всичко се пренася на телевизионния екран. Просто ми е интересно защо когато съм дал в настройки затварянето на капака да не прави нищо и се объркват нещата. Има и нещо друго, ако предварително съм свързал лаптопа с телевизора чрез HDMI и Лаптопа е със затворен капак, (използвам  безжична мишка)  работейки през телевизионния екран - няма проблем да тръгват игрите. Явно затварянето на капака не кара лаптопа да заспива, но обърква нещо по видео връзката и забива всичко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване