Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Екрана стои като маркиран целият син

jeskata1
 Сподели

Виж решението Разрешен от Raze,

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля за помощ! От вчера екрана стои като маркиран целият. С Windows 10 съм. Компютъра е вързан към TV, който си работи без проблем с всички цветове. Когато пусна компа работи нормално - икони, програми, но екрана е син. Преинсталирах веднъж като запазих всички файлове - не се оправи, преинсталирах втори път като изтрих всичко и пак същото. Какъв може да е проблема? Ако някой е имал същият проблем нека сподели. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jeskata1 написа:

екрана е син

Проверете дали добре (плътно) са свързани конекторите на кабела между компютъра и ТВ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RudeBoy написа:

Ако направиш скрийншот от Windows, със средствата на ОС или външна програма, пак ли е син?

пращам ви скрийн шота. вие кажете как ви се вижда. при мен всичко е синьо

Екранна снимка (1).png

преди 34 минути, цър-вул написа:

Проверете дали добре (плътно) са свързани конекторите на кабела между компютъра и ТВ. 

за съжаление всичко с връзката е наред, а и до вчера нямаше такива проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jeskata1 написа:

Не, при мен няма нищо синьо, изглежда си напълно нормално. А можете ли в темата да публикуваш снимка с телефон или фотоапарат на екрана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

Аз бих опитал с друга видео карта(при възможност) или с друг кабел(HDMI/DVIVGA).

моят кабел е този и е чисто нов

cc513d4f4cb3b160afdc5c4ee024.jfif

преди 1 минута, RudeBoy написа:

Не, при мен няма нищо синьо, изглежда си напълно нормално. А можете ли в темата да публикуваш снимка с телефон или фотоапарат на екрана?

опитах се още докато пусках темата, но файлът ми казват, че е прекалено голям. ще пробвам пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jeskata1 написа:

cc513d4f4cb3b160afdc5c4ee024.jfif 57 kB · 1 изтегляне

опитах се още докато пусках темата, но файлът ми казват, че е прекалено голям. ще пробвам пак

Той кабела че е нов няма значение, просто пробвай друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, jeskata1 написа:

Екранна снимка (1).png

Според мен - трябва да промениш „фона“ - „background colour“.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да разбира се и всичко с цветовете

преди 5 минути, jhoro написа:

Според мен - трябва да промениш „фона“ - „background colour“.

опитах и там всичк, но още  синьо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Белият фон на Google Chrome и той ли е син?
Ако да и кабелът със сигурност е добре, остава да е дефектирала видео карта или дефектирала електроника на ТВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jeskata1 написа:

Извади и вкарай обратно конекторите да легнат плътно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.01.2021 г. в 20:21, RudeBoy написа:

Ето така изглежда при мен. 

IMG_20210110_202630~2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...