Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

От може би 2-3 месеца в настройките на Youtube ми изчезнаха за свързване(сдвояване), чрез код от лаптоп с Youtube.

Преди я имаше тази настройка, а сега не....

Вместо да сменям песен от дистанционното, просто влизам в тубата, пусках песента и я споделях на телевизора, и там се пускаше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на какъв телевизор ?

Обновен ли е YouTube ? А Софтуера на телевизора ?

Когато пуснеш клип на лаптопа не излиза ли бутона " Възпроизвеждане на ТВ ?"

Screen_Shot_2016_11_25_at_2.15.32_PM_7.p

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Не излиза това. 

Трябва да го свържа(сдвоя) от настройките в Youtube (през браузъра) за да излезе, но няма такава настройка, а преди я имаше.

Бях се ровил в гугъл, но излиза само на това miracrast ли как му се вика на тая джаджа на гугъла

П.С: Бях инсталирал Chrome за проба, да не би да я има настройката оттам, но уви и там я няма. Ползвам M$ Edge

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е Philips модела утре мога да го видя, но не виждам връзката какво общо има той. Тъй като с телефоните нямам никакви проблеми и без да ги свръзвам, през кода. Излиза ми директно тази иконка, която колегата е постнал със снимката. 

А от браузъра нямам опцията от настройки за писане на код, за да се свържат. Не ми излиза просто "Watch on TV" опцията като тази следващата снимка(примерна)

Untitled.png

thread-24460986-2657410131013424885.png

Каквато информация да потърся ми излиза за андроид ютуб или това chromecast 

От тубата ли са махна ли опцията или?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Ако искате да свържете компютъра с телевизора си, ще трябва да използвате Wi-Fi връзка. Научете как.

Гледане на YouTube на телевизор чрез код - Помощ за YouTube

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам всички устройства трябва да ползват един и същи акаунт, а за PC трябва да сте логнат в хром и тубата със същият акаунт ! Е и да са в една локална мрежа за да сработи дискавърито !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване