Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за абонаментен план и договор към Мобилен Оператор

Препоръчан отговор

Здравейте, при кой телефонен оператор предлагат най-изгодни предложения за сключване на фирмен договор, като най-ниска цена и между 7-10GB мобилен интернет?
Края на месеца ми изтича договора с Виваком, като плащам 30лв за неограничени минути и 4GB нет. Чудя се към кой оператор да се прехвърля, защото Виваком не ми предлагат нещо кой знае по атрактивно , а идеята ми е да си смъкна разходите за телефон и да получа повече мобилен интернет, че все не стига.
A1 предложиха 20лв с ДДС и 6GB нет.
Идеи за по добър план, за преподписване на двугодишен договор с неограничени минути и максимален нет на една SIM карта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все са същите и трите оператора, нема смисъл да сменяш, по-добре се разходи до техен офис и щом като си лоялен клиент пробвай да се спзариш за някой план с преференции, вярвам ще имаш успех.
Аз като бях за последно при моя БГ оператор да си спирам договора понеже вече не ми трябваше българския номер, такова охажване беше, само дето магазина не ми предложиха да ми дадът на изплащане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е, че предлагат по-добрите условия на новите си клиенти. На лоялните нямат какво толкова да предложат. За мен е по-оферта да си прекратя договора след като изтече и да им стана пак клиент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди в всеки магазин A1,Telenor,Vivacom,Bob все пак който има в твоя град, и разгледай какво предлагат, за да си направиш сметка кой е най изгоден за теб.

Поне аз така бих направил успех. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

на старите има така наречените - скрити договори

към теленор за 12 лв
1000 минути към всички мрежи и 4 гъби нет
но трябва да отбележа че се носи телково решение

преди 3 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Bob

не съществува вече
собственост на А1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@stan4opan4o, безсмислено е да задаваш такъв въпрос във форум. Единствените, които могат да ти предложат абонаментен план, са служителите на съответния оператор - в техен офис, в работно време. Ние каквото и да ти кажем, няма значение. 

Можем да ти кажем примерно, че някой оператор има таен план "неограничени минути и 100GB мобилен интернет за 5 лв./месец". И какво? Ще отидеш в офис, ще поискаш такъв план, и ще ти отговорят "Не предлагаме такова нещо". И какво ще им кажеш - "Ама на мен в един форум ми казаха, че предлагате"?... :cool: 

преди 29 минути, дpъндю написа:

Bob не съществува вече
собственост на А1

Bob съществува, и винаги е бил собственост на M-tel/A1. Но вече няма собствени магазини, не приема нови абонати, и не предлага промяна на плана за съществуващите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RudeBoy написа:

Bob съществува, и винаги е бил собственост на M-tel/A1. Но вече няма собствени магазини, не приема нови абонати, и не предлага промяна на плана за съществуващите.

което вече значи че няма боб, минаваме на барабой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

което вече значи че няма боб, минаваме на барабой

Като няма Bob, защо още го пише на телефона ми, на мястото за лого на оператор? И към кого плащам едни 4.90 всеки месец?... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, RudeBoy написа:

И към кого плащам едни 4.90 всеки месец?... :)

до скоро бях на два лева и ми беше добре
не разговарям много и не ползвам нет, ама договора свърши и не се подновява

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дpъндю написа:

За какво тоз телково решение? Кръв и урина нещо искат ли? Натурален акт?
Да беха пуснале некоя премоция за Банго Васил, пууу съсипаха я тая държава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Bubbles написа:

За какво тоз телково решение?

за инвалидите има планове, които ги няма обявени в сайтове и офиси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дpъндю написа:

за инвалидите има планове, които ги няма обявени в сайтове и офиси

А виж това е друга тема, то и за лоялните клиенти има скрити.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

@stan4opan4o, безсмислено е да задаваш такъв въпрос във форум. Единствените, които могат да ти предложат абонаментен план, са служителите на съответния оператор - в техен офис, в работно време. Ние каквото и да ти кажем, няма значение. 

Можем да ти кажем примерно, че някой оператор има таен план "неограничени минути и 100GB мобилен интернет за 5 лв./месец". И какво? Ще отидеш в офис, ще поискаш такъв план, и ще ти отговорят "Не предлагаме такова нещо". И какво ще им кажеш - "Ама на мен в един форум ми казаха, че предлагате"?... :cool: 

И ти си прав. Ще посетя и трите ни оператора и ще видя кой какво ще предложи на място. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дpъндю написа:

към теленор за 12 лв
1000 минути към всички мрежи и 4 гъби нет

опс, грешка
2000 минути са

1250822474_.JPG.d51885b6bec8c0016436df33ec13aaab.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, RudeBoy написа:

Като няма Bob, защо още го пише на телефона ми, на мястото за лого на оператор? И към кого плащам едни 4.90 всеки месец?... :) 

Защото ти е такава картата!

На мен ми изкарва надпис M-Tel на един телефон, а такова нещо в природата не съществува!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване