Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.

Имам следния проблем с въпросното онкио: При включване си тръгва но след около две секунди изключва и диода за стен бай започва да мига. Крайните транзистори са здрави , драйверите също , съпротивления по базите и те. Ако някой може да ме насочи къде да търся проблема ще съм му страшно благодарен .

Поздрави !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Коцето83 написа:

Здравейте на всички.

Имам следния проблем с въпросното онкио: При включване си тръгва но след около две секунди изключва и диода за стен бай започва да мига. Крайните транзистори са здрави , драйверите също , съпротивления по базите и те. Ако някой може да ме насочи къде да търся проблема ще съм му страшно благодарен .

Поздрави !

Искам да Ви попитам до колко сте запознат с ремонтите на аудиотехниката. Ако нямате много солидни познания и добър опит, това не е за вас работа а потърсете много добър специалист за да ви помогне. Ако потрябва пълното сервизно описание, ще се опитам да ви го прикача тук, по долу. Ако ли не, ще ви дам линк за да се възползва сервизният специалист от него. 

Да, не мога да пращам фаил по голям от 3 мегабайта и след малко ще ви добавя линк, от който можете да си изтеглите документацията

Линк за изтегляне:  https://dox.abv.bg/download?id=560465e26a

Изтеглянето от линка е пробвано и можете да го ползвате без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , не мога да кажа ,че съм голям специалист но не съм и "бос" . Тази документация я гледах и от това което ми  стана ясно и съм проверил е наред. Насочих се към процесора но там вече нещата не са ми много ясни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване