Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имаме смарт тв марка TCL модела обаче не го знам . Таа пускам от телефона филм към телевизора с smart view и забелязвам леко насича на телевизора , а на телефона не сече . От къде може да е проблема ?  Предложете надежна програма за smart view опция за да може и от телефона на сталкер плейъра да стриймвам телевизия за макс спорт каналите както и HBO .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, NewRedDragon написа:

Как в свързан ТВ с рутера? Пробвай по кабел

От рутера взимам сигнал .Като гледам иптв от сталкера директно само на тв не насича

Рутера ми е tp link archer c20

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

От рутера взимам сигнал

Е то това е ясно, ама с кабел или безжично? Разбра ли по-горе какво те питат изобщо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Е то това е ясно, ама с кабел или безжично? Разбра ли по-горе какво те питат изобщо?

Безжично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е упражнението - Пускам филм или иптв на телефона , след това от телефона зареждам android tv , след това веднага съдържанието от телефона се предава на телевизора и леко насича картината , обаче на телефона не насича ? пробвал съм с влц да пусна филм там си има вграден андройд тв не насича обаче имам проблем с субтитрите на ироглифи са . С вградения на телефона ми видео плейър няма проблем обаче си насича леко като гледам от него филми .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

имам проблем с субтитрите на ироглифи са

Във VLC:

• Menu ☰
  • ⚙ Settings
  • Subtitles
  • Subtitle text encoding
    Windows-1251
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, цър-вул написа:

Във VLC:

• Menu ☰
  • ⚙ Settings
  • Subtitles
  • Subtitle text encoding
    Windows-1251

Ще го пробвам и ще пиша за резултати . Благодаря .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, цър-вул написа:

Във VLC:

• Menu ☰
  • ⚙ Settings
  • Subtitles
  • Subtitle text encoding
    Windows-1251

Тръгна  на мобилният влц вече имам бг суб дърпам ги онлайн :) благодаря ти много с месеци го мъчех вече няма да се заяждам с теб в другите теми честна скаутска :) Сега да решим проблема с стрийма на иптв от телефона на сталкера .Дайте някакви идеи за програми да се тествам вчера рових нито една не ми направи впечатление .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване