Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Натискане на даден клавиш вади цифра без да спира

Препоръчан отговор

Момци ха здравейте ...тая кошница я фана тва чудо на природата корона вирус и при натискане май само на клавиш R вади цифрата 7 и като на норматив братче пердаши я докато не натисна нещо друго.Уж ресетнах настройките ма май нещо не е от там мисля да почовъркам още малко ама за да не се лутам някой знае ли как се оправя тоя проблем мисля да пробвам ся това https://www.youtube.com/watch?v=BU4clXw1rcc&ab_channel=itechtips . Пък и не намерих никаква подобна тема обърнах гугъл та дано и да е полезна темата като цяло като решим проблемо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сменях там езици тва онова ама май не е от това от клипа още не съм си играл ама май съм скептично настроен , нещо се сбози яко хах не го ползвах 20-30дена и като сглобих наново клавиатури ръгнах и нещо му стана 

11.jpg

22.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези снимки пробва ли да ги отвориш, след като ги качи? Нищо не се вижда. Както и да е, пробвай с друга клавиатура, тази може да е повредена. В BIOS има ли го проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся ще я видя ще я включа на моя pc , хах не в интерес на истината ще се помъча още малко но само един бутон да прави такава шашма еба ли маму 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!

С това заглавие „Натискане на даден клавиш вади цифра без да спира“ и мъгляви обяснения - едва ли някой, ще ти каже нещо.

Картинките се виждат ... горе-долу. Явно е някакво устройство под Уиндоус.

Вероятен проблем - повреда на клавиатурата, чипа който генерира позиционните кодове.

Опитай да регулираш времената за изчакване и повторение. При възможност - или друга клавиатура на същото устройство, или тази - на друго у-во.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И на моя компютър прави същите мизерии и вади прозорец на моменти там някакъв и го скрива ппц. от нищото.Така че @jhoro мисля че сигурно тоя модул/чип е проблема.Мисля че е още в гаранция дано я покрият ама яко gaming е било малкия и е взел акъла хах.Та така мерси за мненията , извинявам се за неграмотния коментар по горе писах от нея :Д .

Какъв е шанса да ми откажат гаранция пичове при какви обстоятелства...е монитора беше залят в долната дясна част където са и копчетата с айран и за работенето работеше но през определен период от време сам сменяше режимите на работа от dvi -> hdmi и съответно губеше картина и т.н и и копчетата не работиха и смениха модула за 66лв ...и аз ми се видя като го опаковах нещо бяло там викам нещо е пипал с мръсни ръце обаче като ми казаха че е залят викам заливал ли си го бе ...ами да ...тъй тъй с айран е що не каза..ми забраех вика хах.Та и сега яко е ползвана само по начина който потъва space -а и колко е лабав но като цяло ако няма други повреди като заливане ?

Редактирано от retaer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи например ако е мокрена клавиатурата или понякакъв друг начин е добила влага вътре тия неща са възможни.

Остави я ден два на сухо, ако трябва я отвори и прегледай и като си сигурен чеме суха ама нмапълно суха пробвай пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е лаптоп - няма да стане с преместване клавиатурата на друга машина. Остава, да пробваш с външна USB-клавиатура.

Колкото до гаранцията ... „Божа работа“ - може и да я уважат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не не е лаптоп не знам от къде остана с такова впечатление колега.Ами божа работа хах няма как да я отварям все още е гаранционна ще я върнем пък видим.Лошото е че няма и година от както е купувана 150лв не са малко 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако клавиатурата няма видими следи от заливане, счупени детайли, не би трябвало да откажат гаранция.150 лева не са малко, но не са пък и толкова много.Пазара е залят от евтини заместители на качествените клавиатури и е напълно в реда на нещата да стопи лагерите за отрицателно време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е блъскана силно клавиатурата или заливана, нормално да има проблеми. Аз скъпи клавиатури не съм купувал, ползвам ги по цял ден (работя на компютъра home office), играя и игри, както и правя други неща на компютъра извън работно време и досега клавиатура не ми се е разваляла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не не е лаптоп не знам от къде остана с такова впечатление колега.

Беше написал - някакъв Асус - и Гугъл каза,че е геймърски лаптоп.

…е напълно в реда на нещата да стопи лагерите за отрицателно време.

Какви лагери пък ти - просто е „изтеглил късата клечка”!
Скъпо - евтино, винаги има процент дефектни бройки.
… досега клавиатура не ми се е разваляла.

И на мен не се е разваляла такава, ама дистанционно на ТВ (пак е клавиатура) съм сменял няколко пъти.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прибирам се и викам на малкия ти тая клавиатура от къде си я поръча ...вика от интернет.Таман да му казвам да си намира кутията с гаранцията и ми вика ама тя вече няма проблеми ..ха де :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване