Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Убиецът на TV star Георги Стоев (убит 2008-ма)

Препоръчан отговор

Ами аз писах с много часове наред в БГ НАУКА ФОРУМ ама всичко книги и статии ги махнаха варварската.

Никой друг не се хвана да прави разследване с Гошо Стоев.Защо го правя ли.Ми щото убиецът е шматка.Шматките са най-долни.Ми и той беше като мене вярващ и беше тренирал борбата.

Пак ще повторя.Аз не получавам от Господ или от звездите информация.Мисля логически.Рационално.

Значи той убиецът е някав такъв ми 175-180 см. висок.По-скоро слаб, жилав, издръжлив на ситуации.Винаги сериозен.Взема някоя и друга 3 цифрена ,а може и повече и той и без това е бил враг с Гошо Стоев.Щото на първото място има само един човек.Ако приемем, че второто място е блатото, то никой няма да се даде без бой.А Жоро Стоев не ги търпеше такива шматки.

Пак повтарям малко след като убива Георги Стоев той е имал дете по детски градини.Приятелка няква.

Думва и си прави кефа после.Взема си парите.Ликвидирва враг.

Има там по разните преди и след ЕС (2007-ма) групировки някой властен човек който има информация ,а пък не иска да я даде кой е.А той го знае.

Обаче тук наблизо е имало свидетели вероятно които обаче са откачени бабички и те не могат да разберат кво се случва.Аз затова много ги мразя тези бабешкери.Щото имат самочувствие на богопризвани и специални."Е що тормозиш старите хора" ме питат разни ерудити.Е как да са оправиш с такива.То и да се справиш те идват полиции разни да те трепат.И като им скочиш те са 2 ма -3 ма и те са по 100 кила и вадят пистолети.Атака браво.Гениални МВР-та *****.

Ми физиономията как му е изглеждала.Ми не е бил със сини очи.Някви такива сиви или черни или зелени.Или сиво зелени.Вероятно ходи с дънки ей такива като на наркоманите.Като градските играчи от Сф.Ми физиономията му е била ми как да ви кажа.Ми не е като на Стивън Джерард такава благородна ами като на тези поколения дето са след като падна демокрацията дойдоха.Може и красив, може и като тея наркоманите с бяла физиономия.Според мен е бил българин.Макар, че може и да е сякав.Гошо трябваше да предвиди някои неща.Ами да попитам аз къде са тези врачки и екстрасенси дето все уж дълбаят по тези случаи.Тези пазители на цивилизационния морал.Май само ние дето сме по народни хора и философи се справяме най-добре.Щото тея врачки,магове,екстрасени,лечители,спасители,църковители и темподобни май само живеят като търтеи в обществото.То няма нищо ново под слънцето.Прочетете Даниил 2 глава в Библията как цар Навуходоносор иска да ги осъди на смъртно наказание.Щото аз не знам как точно е бил живота тогава но предполагам, че са били същите лентяи и негодници.Макар, че това го пише между редовете.Ама това е сложно за пастори и попове.Те нямат тези умения макар, че и глупави хора могат да го разберат.И аз не съм кой знае колко умен.

Прическата МУ КВА Е БИЛА.Ми или 1-2 номер.

Тя е чакала кола и го е изтеглила.Значи това е планирано.Или пък си е спрял неговата кола.Колата му е била няква такава, ми по-скоро нормална която не се различава по нищо от средностатистическите.Може и в София да е останал да не е бягал по села или градове.

Според мен и приятелката му не го знае, че той е убиецът.Ако го разбере ще стане голям скандал.Но тя ако ме прочете има начин да го отгатне.Може сега този човек убиецът на Георги Стоев да е по Германия.Или някоя в тея ламерските държави като Холандия,Германия и тн.

Четете по google и мислете за различните версии.Там има частично правилна информация.Ако пък от някъде ни дойде някакво свръхестествено откровение от ангелите или Господ пак ще е добре.Според мен СЪДБАТА ПО-СКОРО ЩЕ ДАДЕ ЗНАК НА МЪДРИТЕ ДА ГО РАЗКРИЯТ КОЙ Е.

Той вероятно живее по някакви такива квартали като Люлин, Банишора, Обеля и тн. аз не ги и знам кой знае колко София ходил съм от дъжд на вятър и къде съм запомнил къде не.

Но някой го е поръчал.Но той този който го е поръчал той няма как да бъде съден от земните закони.От небесните само.Няма как.Това е като при шахмата.А възможно ли е убиецът да е действал индивидуално.Ми и такъв вариант има.

Който пролива кръвта на народа и неговата кръв трябва да се пролее.Стария завет.

Ама има хора по София които могат да достигнат прозрения.В това съм сигурен.Пробвайте.Малко благородство на вас софиянците няма да ви е излишно.Стига с тези бизнеси и пари и работи ами вземете най-накрая вземете създайте нещо мъдро.

И ако имате поне малко уважение няма да е лошо да ми драснете някой коментар.Едно ОК или браво поне.

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо пишеш на шльокавица?

преди 20 минути, sinionebe написа:

Ми щото всичко което не е пари сте кьорави да го видите.

Кьоравият явно си ти, щом пишеш с такъв досаден размер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не издържах да прочета цялата логорея до край...  Какво да го мисля Гошо Стоев... Той е влязъл вече един път в тия среди.Ял е и пил е с тия хора на една маса, после ги пее по полицията и ги разнася по медиите... Напълно заслужено са го изписали...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване