Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Индиректното убийство на моя BEST friend Альоша Айдънов(п. 2019)

Препоръчан отговор

Това стана в психото в Карлуково.Получи инсулт и пукна.Ама той само няколко месеца преди това беше супер здрав.А една година преди да го получи наби най-якия циганин един Данчо там.

Помогна му някой от персонала на психото там.Санитари.Медсестри.Не знам.

Той ми каза веднъж "И тука с инджекции и химии могат да те ликвидират" "Правят го понякога".

Това, че е вярно вярно е но има и друго.

Те там са професионално некомпетентни.Те изобщо не могат да се справят със ситуацията.Нищо не разбират.И до днес по такива лудници мрат хора.

А той не беше луд щото самия си казваше "Няма никаква нормалност в мене".Той беше селски човек.Много са го тормозили.Мислил е да работи като полицай като млад.

Имаше чувство за хумор.

Викаше "Тебе няма да те вземат по църквите щото си буен"

:)

Един ден му викам 

-Ти като си маймуна що не си на палмата.

-Ми щото тряба да ти го вкарам банана.

Един ден си сабух задника пред Ивайло (2 метра каратист 130 килограма от София) и му викам айде напръскай против въшки.И Ивайло и Петър (той е от Перник той има акъл в главата) се зарадваха някак си.

И аз се разплаках и му викам на Альошата и той вика 

"Е как може да я направиш тази бела де ти е акъла"

:)

Той е роден през 1960 с име Ахмед Назифов Айдънов по Македониите надолу Сандански някъде.Живее по Плевен.Прилича на циганин.Излъчва дяволитост някак си.Баща му е българин, пък майка му е циганко-туркиня.

Според мен виновни са доктор Стефанов, че не го пусна на свобода и е****** съдилища.

И там тея двамата "деятели на изкуството"

санитари садисти биячи Ивелин и Галин.

Можеше да бъде освободен и да му се даде изпитателен срок и той щеше и до сега да е жив.

Там в това Карлуково за 1 седмица през 2017-та измряли 3-4 човека и идваха следователи от Луковит ама кво разбраха кво направиха нищо не стана май.

Аз знам твърде много за тая лудница.Некадърници са и са долни.Малко са добрите хора там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване