Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.От скоро започнах да си поръчвам дрехи по интернет и съм много доволен от продуктите, които получавам.Определено ми спестява време вместо да ходя да търся по магазините конкретни неща, които ми харесват да си ги набавя с няколко клика на мишката.Сега съм решил да си купя обикновенни мъжки тъмно сини дънки.Търсих доста и или са с избелял ефект, а аз не искам.Трябват ми едноцветни.Или са прекалено скъпи.Ще се радвам ако някой може да ми препоръча сайт за това, което търся.Приятен уикенд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимал съм си тънки от кауфланд на промоция за 7 лв

иначе ми харесват черните дебели  с копчета  не повече от 20 лв

не обичам дънки с цип защото се радваля и се отваря лесно и ходя по  улците разкопчан 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще ви препоръчам някои конкретни марки и артикули, въпреки, че ще е малко в тъча, тъй като явно вие сте жена. От Българските макaр, че чече минава сезона МАТстар имат едни много приятни на външен вид дамски боти - GWT. За жени има една, мисля че е немска марката - Cecile. Sportiv имат доста unisex артикули. H2O. За дъбки, по-скоро панталони с дънков плат, примерно QA.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от пионерите в поръчването онлайн. Но предпочитам да си купувам нещата от физически магазин. ,,Ръка да види око да пипне,, Нещата от интернет, често не съвпада цвят, размер.После пишеш мейли, ходиш до офиси на куриерски фирми, често таксата за връщането е за сметка на купувача.... остави....   Ако имаш малко деца, можеш да поръчваш от време на време онлайн.За тях това е като коледа, като дойде куриера с кашоните, и тръпката им е да ги разпечат.Но за зрял човек по практичен е физическия магазин.Какъв съвет искаш? Въпрос на вкус.За мен няма по непрактична и некомфортна дреха от дънките.Те са били някога работните дрехи на докерите и някой идиот ги е вкарал като мода.Имам пет чифта, даже дънкова риза, но в ежедневието си бръмча с екипчета и маратонки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване