Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрааавейте! Решил съм да си взимам Mavic air 2 и реших да видя вие какво мислите за него? Заслужава ли си и има ли по добър в тоя ценови диапазон до 1600лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам DJI spark Cоmbo от 3 години. В момента (след 2019г) има регулации на ЕС и изискване за регистриране на дронове, тежащи над 300 гр. и преминаване на онлайн курсове. Това го пиша са да си нямаш проблеми с властите при някой полет. Като гледам цената може би ще го вземаш от Коптер.бг, но препоръчвам по-скъпия "Комбо" вариант най-малкото заради зарядния хъб - при мен 2 батерии се зареждат до 30-на минути. Дрона е гъзарийка точно за един сезон на морето и 5-6 разходки някъде. В момента го взема с мен и така си го нося, където и да отида без да го вадя от чантата.

Коментара ми е в насока повече да ли да си куп дрон, но все пак да знаеш, че ако вземеш след време ще си на моето, освен ако не се занимаваш професионално и не работиш с него.

Иначе за самия модел е супер с издръжлива батерия. Покрай тези регулации не съм сигурен, защото както писах не съм летял от доста време, но май има ограничение според геолокацията на дължината и височината на полета до около 200 метра.

Свали си на телефона DJI GO 4 и там на картата ще видиш и зоните, в които не е препоръчително да летиш, а и в чужбина май наистина искат гореспоменатия сертификат за регистрация на дрон и преминат курс.

изискване за дрон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване