Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Въпроса ми е свързан с това дали е възможно да закача външен микрофон

на Go pro 7 black  20210405-172901.jpg

без да използвам adaptera-  s-l1600.jpg

Всичко, което се съм виждал до момента е че се ползва този адаптер и оттам вече към 3.5 мм жак за микрофон.
Въпроса ми е свързан с това дали GoPro ще разпознае микрофона ?
Ще се радвам ако някой сподели опит.
Благодаря ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, em3ata написа:

3.5 мм жак

Това е аналогов формат, не че не може и да е цифров, но стандартът е аналогов сигнал

Това, дето му викаш адаптер, е конвертор аналогов сигнал към цифров формат.

Явно въпросната камерка има само цифров вход - USB. T.e. всички микрофони с цифров изход USB могат да се свържат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Това е аналогов формат, не че не може и да е цифров, но стандартът е аналогов сигнал

Това, дето му викаш адаптер, е конвертор аналогов сигнал към цифров формат.

Явно въпросната камерка има само цифров вход - USB. T.e. всички микрофони с цифров изход USB могат да се свържат.

Благодаря за отговора. В такъв случай, чакам да дойде камерата и ще споделя какво се е случило :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, дойде ми камерата и пробвах директно да свържа микрофон със c type usb директно към камерата и не сработи. Камерата не го разпознава. За това си купих преходника и ще ползвам 3.5 mm микрофон .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А трябваше просто да дадеш линк към User manual на тая тайнствена камера...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JKirilov написа:

А трябваше просто да дадеш линк към User manual на тая тайнствена камера...

Тя камерата не е тайнстветна, По - горе съм написал че е GoPro7. Ама виж прав си , въобще не съм включил за менюала :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя е вината, но не гледам целите заглавия, а и няма интервал пред 7...

Та погледнах - моделът не е само това - GoPro 7 Black -може да влючва директно USB-C, a GoPro 7 Silver и White не могат, сори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mikrotik
      Здравейте, опитам се да подкарам една камера с вграден микрофон, но не се получава. Основният проблем идва от това, че пича си е изгубил оригиналният диск с драйверите за нея. Има липсващ аудио-драйвер за вградения в камерата микрофон, който Windows 7-цата не открива и остава само видеото за разговори по скайп, но няма звук. Как може да се оправят нещата, за да тръгне и аудиото ? Удачно ли е да се използва програма за откриване и/или ъпдейт на драйвери или трябва да се направи по друг начин ? Става въпрос за настолен компютър с ОС: Windows 7 (32-bit).
    • от vseznaiko87
      Привет на всички!
      От дълго време съм любител на заснемането на видео и снимки от въздуха и най-накрая събрах необходимите средства, за да се обзаведа и аз със собствен дрон. Не мога обаче да реша кой от тези два дребосъка да си взема: DJI Mavic Pro или Karma. Преди всичко ме интересува кой от двата дрона е с по-добра камера. Доколкото разбрах Karma-та на GoPro може да работи с камерите HERO5 Black, HERO5 Session и HERO4 Black/Silver, докато камерата и стабилизиращата стойка на DJI Mavic Pro са закрепени към корпуса. Хайде, приятели, помагайте

• от Tihomir Toshev
      Здравейте! Имам много странен проблем. Пробвах всякакви микрофони, тонколони и слушалки,но все е едно и също. Значи аз отзад вкарвам слушалки с микрофон а отпред тонколоните ( пробвах и обратното също и без тонколоните) и постоянно ми изключва микрофона и почва да ми изписва на Realtek audio manager-a Че е изваден жак и вкаран жак ,а те са си на мястото. и като отворя самия мениджър виждам че присветват и букси, в които няма нищо вкарано ,но главно става това като е вкаран микрофона в компютъра и не ми го признава нещо както трябва нито в предния  звуков панел нито в задния панел. а проблем със звука нямам. Бяха ми казвали,че микрофона е счупен и т.н. Ами сега съм с нови слушалки с микрофон и пак е същото. Какво бихте ме посъветвали да направя.
    • от m.todorov
      Здравейте преди 2 месеца ми се прецака хард диска, вече бях купил нов смених го, инсталирах си win 7 proffessional 64bit. Дръпнах си драйверите от страницата на Acer. Но още преди това установих че микрофона не работи. При опит за разговор в скайп, тествах по всевъзможни начини, засича си го в настройките от контрол панел, в ДевайсМениджъра обаче не излиза или не знам като какъв тип устройство да го търся но на Звук - излизат само драйверите, което е странно - излизат 2: ATI HDMI Audio и Realteк HD Audio. Възможно ли да е от това?  Възможно ли е като ми го почиства един познат да е пропуснал просто да го свърже?

• от DarkEdge
      Здравейте, търси се 4 Pin Molex to 6 Pin PCI-E Power Adapter. Нещо не намирам в Българския нет.

Редакция: Намерих частна обява.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване