Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Скриване на елементи при зареждане

Препоръчан отговор

Здравейте, 

имам един Страхотен проблем с wordpress. Нека да обясня за какво става дума. 

Направен е един фирмен сайт с една безплатна и супер бъгната тема. Премахнах ме "preloader" а и опссс broken. Когато се зарежда дадена страница на сайта за първите 1-2 милисекунди цялото меню се вижда с гол html без css. 

Накой знае ли как мога да реша този проблем? 

Screenshot_4.png (1920×1080)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да претендирам че съм експерт или че имам кой знае какви познания:

Доколкото знам, в този случай сайта в първите милисекунди или там колкото време е, се зарежда така да се каже "без стил".

Та ето тука виждам нещо такова, може и да има там решение:

javascript - CSS not loading instantly in webpack project - Stack Overflow

Цитат

Apparently CSS always loads after JS.

Have a look at this: https://github.com/webpack-contrib/style-loader/issues/269

Yo could also set display: none to your body or main div and change it in the CSS. It would take the same time to load, but you wouldn't see ugly styled content during those microseconds.

https://github.com/webpack-contrib/style-loader/issues/269

Ако пък кажеш и коя е темата може би ще се намери по-конкретна информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване