Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Смяна на батерия, мнение

Препоръчан отговор

Здравейте, имам айфон 7 и още не мога да се разделя с него, защото си работи перфектно, компактен е и ми е удобен, но живота на батерията , вече е 83% и го зареждам два пъти дневно и то не интензивно ползване, защото съм на работа! Замислям се да му сменя батерията, някои може ли да даде отзиви има ли смисъл от интервенцията и как се държи телефона след това и мнение за батерите в eBay, ако имате опит. Имам позната, която сменя батерията на самсунг, но не остана доволна и на бързо след това си взе айфон 11, та дилемата ми е да се занимавам ли със смяна на батерия или да се ориентирам към смяна на телефона, ако някои е минал по пътя нека сподели мнение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, инвестицията си заслужава, но батерията да ти я сменят в оторизиран сервиз. В къщи има и И7, който беше със същите симптоми. След смяна на батерията (за 90лв. и 3 месеца международна гаранция) телефона вече над година държи повече от нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, това ме интересуваше, дали си заслужава инвестицията, защото намерих много теми и всеки препоръчва дадени сервизи, къде да се смени, но никой не беше написал след смяна, какви са резултатите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Zxcvb. написа:

Благодаря за отговорите, това ме интересуваше, дали си заслужава инвестицията, защото намерих много теми и всеки препоръчва дадени сервизи, къде да се смени, но никой не беше написал след смяна, какви са резултатите!

При всеки батерията би се държала по различен начин. Само да си помислиш и прочетеш кога е ПРОИЗВЕДЕНА, колко години е престояла по складове и магазини докато попадне в твоя телефон, е достатъчно ясно какви ще са резултатите. Някой ще оплюе батерията, друг сервиза, трети , че е виновен телефона. Какви резултати очакваш?  Съседът ми смени на неговия (същия като твоя) преди 2 години в английски сервиз, защото беше там и до ден днешен телефонът му работи чудесно със сменената батерия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване